Асоціація працівників дошкільної освіти провела зустріч із освітянами на Вінниччині

10 вересня 2012
26
Середній бал: 5 із 5

Дипломами переможців та лауреатів конкурсів, оголошених редакціями журналів напряму «МЦФЕР:Освіта», було нагороджено понад 30 працівників освіти Вінниччини.

У Вінницькому обласному інституті післядипломної освіти педагогічних працівників відбулася зустріч освітян Вінниччини у рамках зборів місцевого осередку ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти».

Окрім членів місцевого осередку, на зборах були присутні методисти усіх відділів і управлінь освіти Вінницької області. Протягом двох годин обговорювалися проблеми освіти регіону та дали відповіді на наболілі запитання.

Під час презентації була представлена на загал продукція напряму «МЦФЕР:Освіта» — як видання, що давно вже заслужили собі репутацію найкращих професійних спеціалізованих, так і нові, але вже з упевненим поглядом у майбутнє («Практичний психолог: дитячий садок» та «Практичний психолог: школа», КОЗА-ДИСКи для вихователів-методистів та заступників директорів шкіл).

На завершення від імені МЦФЕР було нагороджено дипломами переможців та лауреатів конкурсів, оголошених редакціями журналів напряму «МЦФЕР:Освіта», понад 30 працівників освіти Вінниччини. Окрім того, переможці конкурсів — працівники дошкілля — отримали сертифікати на передплату комплекту «Зразковий дошкільний заклад».

Нагадаємо, конкурси для освітян оголошувалися редакціями журналів напряму «МЦФЕР:Освіта» — «Музичний керівник», «Медична сестра дошкільного закладу», «Вихователь-методист дошкільного закладу» та «Заступник директора школи».

logo