Триває прийом заявок на участь у програмі «Вчителі англійської мови — агенти змін»

19 листопада 2015 8
До 15 грудня 2015 року триватиме прийом заявок на участь у програмі «Вчителі англійської мови — агенти змін», розробленій спільними зусиллями Британської Ради та громадської ініціативи GO Global у межах національної кампанії «Україна Speaking». До участі у програмі запрошуються вчителі англійської мови, які прагнуть покращити якість її викладання в Україні

Британська Рада спільно з GoGlobal у межах національної кампанії «Україна Speaking» запустили програму «Вчителі англійської мови — агенти змін» з метою покращення якості викладання англійської мови в Україні.

Програма передбачатиме підготовку тренерів з англійської мови, які будуть надавати  методичну допомогу вчителям англійської мови у районних центрах області.

До участі у програмі запрошуються вчителі англійської мови з педагогічним стажем не менше п’яти років у середній школі.

Програмою передбачено два етапи. Перший етап проходитиме з 21 лютого по 26 лютого 2016 року, під час якого будуть проведені  тренінги з вдосконалення професійної майстерності вчителів англійської мови. Перший етап програми охопить обласні центри Львівської, Волинської, Чернівецької, Черкаської, Вінницької, Дніпропетровської,  Херсонської областей та м. Київ.

Із семи областей-учасників проекту буде відібрано по одному вчителю з кожного району області.

У місті Києві буде відібрано по одному вчителю з кожного району міста. Загалом буде підготовано до 170 тренерів з англійської мови.

Під час тренінгу будуть визначені також найкращі кандидати для участі у другому тренінгу для тренерів, що відбудеться в серпні 2016 року.

Другий етап передбачає проведення  підготовленими тренерами тренінгів для вчителів англійської мови з усіх куточків України. Термін реалізації цього етапу програми поки не визначено.

Щоб подати заявку на участь у програмі, потрібно до 15 грудня 2015 року заповнити аплікаційну форму.

Всі витрати на проведення тренінгів відшкодовуються партнерами програми.

Після успішного проходження тренінгу передбачена фінансова підтримка у розмірі 2000 грн/місяць з вересня по грудень 2016, яку забезпечує вчителям благодійний Фонд Петра Порошенка, за роботу в якості тренера щодо надання методичної допомоги вчителям англійської мови.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією
  Скачати листівки

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах