Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Психолого-педагогічний супровід профільного навчання

  • 21 березня 2016
  • 18

У загальноосвітньому навчальному закладі слід намагатися усіляко мінімізувати ймовірність зневіри учнів у себе. Тож у березневому числі журналу «Заступник директора школи» ми пропонуємо ознайомитися з досвідом організації психолого-педагогічного супроводу профільного навчання

Часто проблема вибору ставить у глухий кут навіть дорослу сформовану особистість. Що вже й казати про підлітків, яким притаманно піддавати сумніву будь-що, а особливо ― сумніватися у собі й у власних рішеннях. У старшій школі, коли учні починають навчатися за обраним профілем навчання, вони можуть зіткнутися зі страхом: а що, як я зробив неправильний вибір.

У загальноосвітньому навчальному закладі слід намагатися усіляко мінімізувати ймовірність зневіри учнів у себе. Тож у березневому числі журналу «Заступник директора школи» ми пропонуємо ознайомитися з досвідом організації психолого-педагогічного супроводу профільного навчання. Зокрема із завданнями, що постають перед учасниками такого супроводу ― заступником директора школи, практичним психологом, учителями-«предметниками» та батьками учнів. Також до вашої уваги ― анкети для учнів та їхніх батьків щодо виявлення запитів і потреб у профільном у навчанні.

На часі підбиття підсумків роботи школи за навчальний рік. Щоб без зайвих клопотів зібрати інформацію для підсумкого моніторингу успішності учнів, скористайтеся покроковим алгоритмом створення хмарної електронної анкети. Серед переваг роботи з нею ― швидкість отримання даних та зменшення ймовірності зробити механічну помилку. До того ж навчитися працювати з такою анкетою ― значить підвищити рівень власної ІКТ-грамотності.

Стануть у пригоді й публікації до ЗНО. Зокрема, готувати учнів до тестування пропонуємо у формі інтерактивних діловиї ігор. Упевнені, тематичний квест дасть змогу не лише ознайомити випускників з процедурою ЗНО, а й дещо послабить їхнє напруження напередодні цієї важливої події.

Пропонуємо провести батьківські збори з питань ЗНО для батьків випускників. Адже, скориставшись отриманими під час них порадами й рекомендаціми, батьки допоможуть своїм дітям скласти тестування якнайкраще.

А ще на шпальтах березневого числа журналу «Заступник директора школи» ― відповіді на запитання, пам’ятки, приклади оформлення документів, циклограма діяльності на квітень та багато іншої потрібно інформації. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк