«МЦФЕР:Освіта» нагородила переможців конкурсів у Рівному

31 серпня 2012
52
Середній бал: 5 із 5

На початку 2012 року редакції деяких видань освітянського напряму МЦФЕР оголосили конкурси для своїх читачів. Тож протягом весни і до середини літа надходили напрацювання учителів, вихователів, медичних сестер, логопедів, музичних керівників з усіх куточків України.

Редакції видань освітянського напряму МЦФЕР нагородили переможців конкурсу під час педагогічної конференції у м. Рівне.

До слова, на початку 2012 року редакції деяких видань освітянського напряму МЦФЕР оголосили конкурси для своїх читачів. Тож протягом весни і до середини літа надходили напрацювання учителів, вихователів, медичних сестер, логопедів, музичних керівників з усіх куточків України.

Нагороджувати переможців цих конкурсів було вирішено на серпневих педагогічних конференціях, на яких традиційно збираються і представники дошкілля, і представники загальноосвітніх навчальних закладів.

Для того щоб вручити дипломи переможцям і лауреатам, поспілкуватися з читачами, та представити пілотні числа журналів «Практичний психолог: дитячий садок» та «Практичний психолог: школа» у Рівне вирушили головний редактор цих журналів Тетяна Леонідівна Гурковська та редактор-експерт журналу «Заступник директора школи» Ірина Лахнеко.

На педагогічній конференції були присутні понад 500 освітян Рівного.

Так, під час цього урочистого заходу було нагороджено Світлану Турчинську (третє місце у конкурсі) «Використання інформаційно-комунікаційних технологій в освітній діяльності загальноосвітнього навчального закладу», оголошеному редакцією журналу «Заступник директора школи». Крім диплома, Світлана Турчинська отримала подарунок від спонсора конкурсу компанії «Світ меблів», а від нашого партнера компанії «Microsoft Україна» — сертифікат на безкоштовне підключення навчального закладу, у якому вона працює, до хмарного сервісу Office 365 та проходження курсів комп’ютерної грамотності для керівників та педагогічного складу.

На сцені святкової зали Палацу дітей і молоді відзначили також лауреатів конкурсу, оголошеного редакцією журналу «Медична сестра дошкільного закладу», — Тамару Грицак, Анну Гавлішину та Валентину Томайчук.

logo