Дитячі захворювання: на що скаржаться українські школярі?

31 серпня 2012 21
Структура найпоширеніших захворювань, які зустрічаються у школярів всіх вікових категорій, не міняється впродовж декількох років.

Найчастіше українські школярі  скаржаться на хвороби шлунка, органів дихання та зору.

Про це повідомила начальник управління охорони материнства, дитинства і санітарного забезпечення Міністерства охорони здоров'я України Альона Терещенко.

Вона наголосила, що структура найпоширеніших захворювань, які зустрічаються у школярів всіх вікових категорій, не міняється впродовж декількох років.

«На першому місці знаходяться захворювання органів травлення, що говорить про збої в раціональному харчуванні. На другому місці ― захворювання органів дихання, а на третьому ― хвороби очей », ― зазначила А.Терещенко.

Окрім того, до найпоширеніших порушень здоров'я у дітей відносяться захворювання ендокринної системи та опорно-рухового апарату.

За останні п'ять років намітилося зниження числа порушень зору та постави, а також сколіозу. Так, у цьому навчальному році з 1000 оглянутих дітей у віці 6 років лише у 48 хлопців були виявлені порушення зору.

На початку минулого навчального року кількість таких дітей було близько 50-ти. Що стосується сколіозу, то він був виявлений в 9,34 випадках на тисячу (для порівняння, в минулому році цей показник становив 9, 56). Кількість першокласників, які мають порушення постави, зросла: з 39 осіб на тисячу в 2010-2011 навчальних роках до майже 41 у нинішньому.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль