З учнями та батьками щорічно говоритимуть про небезпеку вживання алкоголю та наркотиків

30 серпня 2012 28
Міністерством охорони здоров'я проведено низку заходів і затверджено два накази. З одного боку це ― первинно-облікова документація, яка засвідчує, що батьки під час того як дитина проходить щорічний профілактичний огляд, вони ознайомлюються з анкетами та з кризовими запитаннями в цій анкеті, що може призвести до висновків батьків, що дитина змінила поведінку та робить щось не так.

З цього року запровадили додатковий компонент до профілактичного огляду школярів з метою раннього виявлення факторів ризику виникнення алкогольних і наркотичних проблем у дітей.

Про це сьогодні на  прес-конференції повідомила начальник управління охорони материнства, дитинства та санаторного забезпечення МОЗ України Альона Терещенко.

Із метою раннього виявлення факторів ризику з алкогольних та наркотичних проблем у дітей, затверджено форму первинної облікової документації № 086-2/о «Карта профілактичної роботи з учнями загальноосвітніх навчальних закладів, їхніми батьками або законними представниками щодо виявлення факторів ризику алкогольних та наркотичних проблем» та Інструкцію щодо її заповнення.

«Це є профілактична робота з батьками та з дітьми. Міністерством охорони здоров'я проведено низку заходів і затверджено два накази. З одного боку це ― первинно-облікова документація, яка засвідчує, що батьки під час того як дитина проходить щорічний профілактичний огляд, вони ознайомлюються з анкетами та з кризовими запитаннями в цій анкеті, що може призвести до висновків батьків, що дитина змінила поведінку та робить щось не так», ― сказала вона. А.Терещенко додала, що це має привернути увагу, з одного боку, батьків, а з іншого ― викладачів. Це допоможе виявити, чи дійсно, змінилася поведінка, яка може вказати на те, що дитина вживає або наркотики, або алкоголь, або курить. «Це є профілактичне виявлення факторів ризику. Це є світовий підхід», – наголосила вона.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль