Освітянам столиці обіцяли зберегти 20-ти відсоткову надбавку до зарплати

28 серпня 2012 15
Рівень життя в Києві значно відрізняється від, наприклад, рівня життя в районному центрі тієї чи іншої області, а заробітна плата визначається однакова для всіх працівників освіти. Саме тому одне з питань, які запропоновані киянам на референдум, ― це питання встановлення обов’язкових надбавок.

Київська влада пообіцяла зберегти 20-ти відсоткову муніципальну надбавку до заробітної плати співробітників бюджетної галузі, зокрема, працівників освіти.

Про це під час розширеного засідання Колегії Київської міської державної адміністрації заявив голова КМДА Олександр Попов.

«Ми гарантуємо освітянам збереження 20-ти відсоткової надбавки не лише протягом наступного бюджетного року, але й на майбутнє. Адже рівень життя в Києві значно відрізняється від, наприклад, рівня життя в районному центрі тієї чи іншої області, а заробітна плата визначається однакова для всіх працівників освіти. Саме тому одне з питань, які ми запропонували киянам на референдум, ― це питання встановлення обов’язкових надбавок. І якщо ми отримаємо позитивний результат на голосуванні, то це серйозний аргумент для корегування наших бюджетних взаємовідносин», ― наголосив Олександр Попов.

На необхідності гарантій збереження муніципальної надбавки наполягає і міська профспілка освітян. Зокрема, її голова Олександр Яцунь зауважив, що це принципова складова підвищення якості освіти у місті та рівня соціального захисту педагогів.

«20-ти відсоткова муніципальна надбавка це і є «соціальна подушка» для всіх працівників нашої галузі. У середньому це більше 300 гривень, які щомісяця додатково отримують вчителі, вихователі та інші працівники галузі освіти», ― сказав Олександр Яцунь.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Складаємо наказ: 5 хвилин і готово» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу

Розсилка© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах