Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

У Києві з’явиться унікальний паркур-парк

  • 15 серпня 2012
  • 18

Окрім паркур-майданчика, у екстрим-парку будується єдиний в Україні відкритий роллер-дром. При його спорудженні використовуються найнадійніші імпортні деталі та й облаштовується він за останніми вимогами і стандартами.

У парку «Дружби Народів» в Києві завершується спорудження паркур-парку та єдиного в Україні відкритого роллер-дрому.

Про це повідомила прес-служба КМДА.

У екстрим-парку, який розташувався у столичному парку Дружби Народів, завершується спорудження першого в Україні паркур-парку.

Унікальний комплекс споруд будується за рахунок призового фонду команди-переможця танцювального шоу «Майданс». Адже саме команда Києва отримала перше призове місце у другому шоу «Майданс». Ще тоді, у листопаді 2011 року, учасники київської команди вирішили передати виграш у розмірі 1 мільйонів гривень місту для спорудження паркур-майданчика.

Голова КМДА Олександр Попов взяв пообіцяв сприяти оперативному будівництву унікального екстрим-майданчика. Сьогодні спорудження першого в Україні паркур-парку практично завершене і він вже приймає своїх перших відвідувачів.

За словами президента Федерації паркуру України Олександра Чорнобровкіна, у паркур-майданчику монтуються багатофункціональні конструкції, які можуть трансформуватися у різні тренажери, а також встановлюється підоснова під збудовані конструкції, аби вони були краще зафіксовані та максимально зручними у користуванні поціновувачами екстриму. Проте, вже сьогодні спортсмени відвідують окремі майданчики для своїх тренувань.

Окрім паркур-майданчика, у екстрим-парку будується єдиний в Україні відкритий роллер-дром. При його спорудженні використовуються найнадійніші імпортні деталі та й облаштовується він за останніми вимогами і стандартами.

Ще один цікавий екстрим-об’єкт з’явиться у парку Дружби Народів вже найближчим часом: тут практично завершене зведення болдерінгу ― спеціальної вертикальної стіни, яку зазвичай використовують для своїх тренувань скелелази.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк