Вивчення англійської мови по-новому

16 листопада 2015 16
Комерційна служба Посольства США разом з компанією Knowledge Industry презентували адаптовану до особистих інтелектуальних здібностей учня систему вивчення іноземної мови від американської компанії DynEd International. Навчання за системою відбувається як у індивідуальній формі, так і з учителем раз на два тижні

Комерційна служба Посольства США разом з компанією Knowledge Industry презентували нове рішення з вивчення англійської мови від американської компанії DynEd International — світового лідеру з технологій викладання іноземної мови. Презентація відбулася за участю заступника міністра освіти і науки Олега Дерев’янка, а також аташе з питань торгівлі Американської комерційної служби Мішель Сміт, директора DynEd Europe BV Мехмет Байрактароглу та директора компанії Knowledge Industry Олександра Тарченка.

Запатентоване комп’ютерне рішення від DynEd є офіційною програмою з вивчення англійської мови в багатьох країнах.

Ця система вивчення мови надає школам, тренінговим центрам та компаніям можливість викладати англійську на території своїх навчальних закладів/офісів, а також  — дистанційно.

Презентована система вивчення іноземної мови адаптована до особистих інтелектуальних здібностей учня. Навчання за системою відбувається як у індивідуальній формі, так і з учителем раз на два тижні. Програмне рішення системи забезпечене моніторингом, що корегує рівень викладання для кожного учня. Паралельно оцінюється рівень прогресу учня у навчанні за допомогою автоматичних письмових звітів.

Рекурсивне ієрархічне розпізнавання мови від DynEd є унікальною системою викладання, яка базується на теорії опанування іноземної мови через адаптацію до особистих розумових здібностей учня під час навчання.  Ця теорія, яку DynEd використовує з 1987 року, підтверджена нейронауковими дослідженнями.

DynEd  має близько 15 курсів для цільових груп за віком, рівнем володіння мовою та типом мови (британська/американська англійська, бізнес/авіаційна термінологія тощо).

За 28 років існування DynEd було визначено, що він втричі ефективніший порівняно з традиційними методами викладання та вдвічі ефективніший порівняно з іншими комп’ютерними програмами з вивчення англійської мови.

Олег Дерев’янко зазначив, що для МОН України важливо переймати міжнародний освітній досвід, зокрема й у викладанні англійської мови.

«Міністерство підтримує ініціативи, які допомагають у розробці нових рішень для вивчення іноземних мов, зокрема англійської. Застосування різних підходів вивчення та викладання іноземної мови підвищує ефективність освітнього процесу», — зауважив О. Дерев’янко.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль