Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Новий навчальний рік почнеться у суботу

  • 9 серпня 2012
  • 25

Державна підсумкова атестація для учнів 4-х класів проводитиметься з 13 по 21 травня, для випускників 9-х класів ― з 28 травня по 11 червня, для випускників 11-х класів ― з 27 по 31 травня.

Міністерство освіти, науки, молоді та спорту України визначилося із структурою нового навчального року та графіком учнівських канікул.

Про це повідомили у прес-службі МОНмолодьспорту.

Так, відповідно до статті 16 Закону України «Про загальну середню освіту» 2012/2013 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом ― Днем знань ― і закінчується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: І семестр ― з 1 вересня по 28 грудня, ІІ семестр ― з 14 січня по 24 (25 для шкіл, які працюють за шестиденним робочим тижнем) травня.

Також у МОНмолодьспорту визначили, що навчальний рік закінчиться проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах (27-30 травня), навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах (27 травня-7 червня) і державної підсумкової атестації випускників початкової, основної і старшої школи.

Державна підсумкова атестація для учнів 4-х класів проводитиметься з 13 по 21 травня; для випускників 9-х класів ― з 28 травня по 11 червня; для випускників 11-х класів ― з 27 по 31 травня.

«Вручення документів про освіту рекомендуємо провести для випускників 9-х класів 11-12 червня, 11-х класів ― 1-2 червня», ― наголосили у відомстві.

Упродовж навчального року для учнів проводяться канікули: орієнтовно, осінні з 29 жовтня  по 4 листопада, зимові з 29 грудня по 13 січня, весняні з 25 по 31 березня.

Окрім того, у повідомленні сказано, що з урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освітою можуть змінюватися структура навчального року та графік учнівських канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни, або впродовж навчального року.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк