Понад 2 мільйони колишніх вкладників Сбербанка СРСР отримали компенсації

8 серпня 2012 12
Компенсаційні виплати проходять за графіком. Кожний вкладник приходить до банку у визначений тільки для нього час і отримує компенсацію. З першого вересня поточного року розпочнеться реєстрація тих вкладників, хто ще не проходив реєстрацію своїх даних та компенсаційних рахунків.

Понад 2 мільйона вкладників Сбербанку колишнього СРСР вже  отримали компенсацію в Ощадбанку.

Про це повідомила прес-служба КМДА.

Заступник голови правління Ощадбанку Антон Тютюн уточнив, що за два місяці проведення компенсаційних виплат близько 2,1 млн. вкладників Сбербанку колишнього СРСР  вже отримали компенсацію на загальну суму  1 млрд. 962 млн. гривень.

Для того, аби отримати компенсацію, вкладнику необхідно пройти процедуру актуалізації своїх даних, яка триває в Ощадбанку з 2 квітня 2012 року. На сьогодні вже майже 3,8 млн. вкладників отримали дату та час проведення актуалізації своїх даних, з них близько 3,3 млн. вже її здійснили. За чотири місяці роботи спеціалістами гарячої телефонної лінії підтримки вкладників Сбербанку СРСР оброблено понад 5  млн. дзвінків.

«Компенсаційні виплати проходять за графіком. Кожний вкладник приходить до банку у визначений тільки для нього час і отримує компенсацію. Ощадбанк вчасно обслужить усіх вкладників, які згідно із постановою КМУ мають право на отримання компенсації та звернуться до банку до кінця року. З першого вересня поточного року розпочнеться  реєстрація тих вкладників, хто ще не проходив реєстрацію своїх даних та компенсаційних рахунків», ― зазначив Антон Тютюн.

Ощадбанк також виплачує компенсацію у межах залишку проіндексованого вкладу, але не більше ніж 500 гривень спадкоємцям вкладників, які померли у 2005-2011 роках і не отримали компенсацію втрат від знецінення грошових заощаджень протягом 2005-2009 років, а також спадкоємцям померлих у 2012 році, або іншим особам, які взяли на себе організацію похорон. Компенсацію вже одержали близько 440 тис. спадкоємців померлих вкладників на загальну суму понад 215 млн. гривень.

Нагадаємо, що компенсаційні виплати проводяться з 1 червня 2012 року на виконання соціальних ініціатив Президента України Віктора  Януковича і триватимуть до 25 грудня 2012 року.

Виплати здійснюються відповідно до постанови Кабінету  міністрів  України від 23 квітня 2012 року № 346 «Про виплату в 2012 році громадянам України  компенсації втрат від знецінення грошових заощаджень,  вкладених до 2 січня 1992 р. в установи Ощадного банку СРСР,  що діяли на території України,  та в облігації Державної цільової безпроцентної позики 1990 року,  державні казначейські зобов’язання СРСР і сертифікати  Ощадного банку СРСР, придбані на території Української РСР».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль