Українська молодь збереться на «Студентській республіці»

7 серпня 2012
55
Середній бал: 5 із 5

«Студентська республіка» передбачає організацію студентських містечок на рівні та за участі представників вищих навчальних закладів Києва, проведення семінарів і тренінгів для активістів студентського самоврядування, ігрових змагань, конкурсів, різноманітних інтелектуальних та спортивних турнірів.

10-12 серпня у Києві відбудеться 14-й міський міжнародний фестиваль «Студентська республіка».

Про це повідомила прес-служба КМДА.

У рамках фестивалю, на Трухановому острові близько 500 мешканців республіки створять свої імпровізовані студентські партії. Учасники матимуть власну ігрову валюту, закони, владу та будуть реалізовувати інфраструктурні проекти.

Як і щороку, до регіональної програми увійдуть не лише вибори Студентського мера та депутатів Студентського магістрату, а й паралельне проведення суб-фестів: конкурс краси «Перша Леді», «Квест-фестиваль», «Студентська Мафія», «Нічна туса», «Фестиваль аматорського відео» та багато інших.

«Студентська республіка» передбачає організацію студентських містечок на рівні та за участі представників вищих навчальних закладів Києва, проведення семінарів і тренінгів для активістів студентського самоврядування, ігрових змагань, конкурсів, різноманітних інтелектуальних та спортивних турнірів, проведення стратегічної соціальної гри за темою життя окремого студентського міста, а також інших суб-фестивалів.

Після регіональних етапів, 24-27 серпня, відбудеться довгоочікуваний фінал «Студреспубліки» в Криму (у розважальному комплексі «Сонечко» під Євпаторією).

logo