Цьогорічна вступна кампанія є рекордною за кількістю заяв на вступ ― Табачник

2 серпня 2012 22
За допомогою електронної системи подали документи майже 68 тисяч осіб, які відправили 282 тисячі електронних заяв.

За числом поданих заяв цьогорічна вступна кампанія є рекордною за всі роки незалежності України.

Про це сьогодні заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, передала прес-служба МОНмолодьспорту.

Так, за період з 2 до 31 липня до приймальних комісій вищих навчальних закладів надійшло 1 901 503 заяви від вступників на участь у конкурсному відборі на вступ до ВНЗ.

«Важливою новацією цьогорічної кампанії стала робота всіх вищих навчальних закладів незалежно від рівня акредитації та форми власності в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, що забезпечило прозорість вступної кампанії, оперативність отримання даних про перебіг прийому заяв та унеможливило будь-які зловживання. Всього до Єдиної державної електронної бази підключено 1078 вищих навчальних закладів та їх структурних підрозділів. За числом поданих заяв цьогорічна вступна кампанія є рекордною за всі роки незалежності України. За даними Єдиної бази за період з 2 до 31 липня до приймальних комісій надійшло 1 901 500 тисяч заяв вступників на участь у конкурсному відборі на вступ до вищих навчальних закладів. Якщо точно називати цифру ― 1 901 503 заяви. Тобто цього року значно розширено можливості вступників щодо отримання вищої освіти та вибору вищого навчального закладу», - наголосив міністр.

Також, як зазначив Д. Табачник, загалом же лише за електронною системою подали майже 68 тисяч, які відправили 282 тисячі електронних.

Усього, за словами міністра, у Єдиній державній електронній базі з питань освіти на програму молодшого спеціаліста зареєстровано 285 248 заяв, на програму бакалавра ― 1 131 486 заяв, на програму спеціаліста ― 222 183 заяви, магістра ― майже 95 тис. заяв. Ці заяви на програму молодшого спеціаліста подали 186 209 вступників, на програму бакалавра ― 271 209, спеціаліста ― 157 043, магістра ― майже 79 тис. вступників.

Окрім того, міністр оголосив п’ятірку лідерів серед вищих навчальних закладів за кількістю поданих заяв за весь період вступної кампанії: «Найбільше заяв надійшло до Київського національного університету імені Тараса Шевченка ― 45,5 тис., Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» ― 41 тис., Львівського національного університет імені Івана Франка ― 40  тис., Національного авіаційного університету ― 35 283 заяви та Національного університету «Львівська політехніка» ― майже 33 тис. заяв». 

Нагадаємо, 31 липня завершився головний етап вступної кампанії ― прийом документів, а вже 1 серпня оприлюднено перші списки рекомендованих до зарахування до вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації. Усього в рамках цьогорічної вступної кампанії 620 040 осіб виявили бажання здобути вищу освіту за освітньо-кваліфікаційними рівнями «молодший спеціаліст», «бакалавр», «спеціаліста» та «магістр».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль