Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

У Європейському центрі сучасних мов говорили про викладання в Україні

  • 27 липня 2012
  • 51

Найбільші труднощі, пов’язані з трансформаціями у сфері навчання іноземних мов, відчувають досвідчені вчителі, яким складно зламати стереотипи, сформовані роками. Ця категорія педагогів найбільше потребує дидактико-методичної допомоги.

У сфері вітчизняної шкільної іншомовної освіти в останні роки відбулися революційні зміни, що зумовлені трансформаційними процесами в загальноосвітній шкільній освіті та стосуються запровадження вивчення 1-ї іноземної мови з першого класу та 2-ї іноземної мови з п’ятого класу.

Тому візит заступника міністра освіти і науки, молоді та спорту Бориса Жебровського до Європейського центру сучасних мов Ради Європи у м. Грац (Австрійська Республіка) був пов’язаний із трансформаціями у сфері навчання іноземних мов.

Такі зміни сприяли розробці та затвердженню нових стандартів і програм, які, у свою чергу, змусили переглянути окремі усталені підходи до всієї системи навчання в нашій країні.

Найбільші труднощі, пов’язані з трансформаціями у сфері навчання іноземних мов, відчувають досвідчені вчителі, яким  складно зламати стереотипи, сформовані роками. Ця категорія педагогів найбільше потребує дидактико-методичної допомоги. У МОНмолодьспорту вважають, що значну роль у позитивному розв’язанні цього питання зможе відіграти Європейський центр сучасних мов Ради Європи. На сьогодні 31 країна успішно співпрацює з  центром  і отримує значну допомогу у реформуванні іншомовної освіти. До речі, у базі даних Центру близько 2, 5 вчителів іноземних мов, які скористалися цією допомогою.  

Під час обговорення шляхів щодо подальшої співпраці Європейського Центру та України у сфері вивчення та викладання іноземних мов  з директором Вольдемаром Мартинюком  Борис Жебровський поділився планами щодо подальшого реформування іншомовної освіти України. Фахівці центру та експерти Ради Європи, які були присутні на зустрічі,  назвали це «лінгвістичною революцією» та запевнили, що Україна зможе отримати всю необхідну допомогу для успішного втілення всіх задуманих планів, у разі повноцінного членства. 

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк