Нагороджено переможців конкурсу для медичних сестер дошкільних закладів Києва

12 листопада 2015
41
Середній бал: 5 із 5

Урочисте привітання переможців міського конкурсу відбулося за участі управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту та представників Цифрового видавництва МЦФЕР

Міський конкурс «Організація санітарно-просвітницької роботи в дошкільних закладах різних типів і форм власності» тривав з 1 квітня по 30 вересня 2015 року. Наразі підсумки конкурсу підбито, переможців визначено.

11 листопада нарада заступників начальників з питань дошкільної освіти м. Києва розпочалася з обговорення підсумків конкурсу. Так, презентували свій досвід з організації санітарно-просвітницької роботи дошкільні заклади Голосіївського, Дніпровського, Оболонського, Святошинського та Солом'янського районів м. Києва. Особливою активністю вирізнилися медичні сестри дошкільних закладів Оболонського району, зокрема двоє зайняли призові місця, ще двоє отримали подяки. Відповідно до наказу Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 22.10.2015 № 630 переможцями стали:

  • І місце — Сивобородько Лариса Василівна, сестра медична старша спеціалізованої школи — дитячого садка «Лісова казка» Святошинського району;
  • ІІ місце — Дібє Оксана Федорівна, сестра медична старша дошкільного навчального закладу № 115 Оболонського району;
  • ІІІ місце — Вінік Олена Феодосіївна, сестра медична старша дошкільного навчального закладу № 580 Оболонського району.

Переможців привітали та нагородили грамотами Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, а також подарунками від Цифрового видавництва МЦФЕР Олена Бохно, начальник управління дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту, Яна Поліщук, голова конкурсної комісії, головний редактор журналу «Медична сестра дошкільного закладу».

Окрім того, під час наради Катерина Алєксєєнко презентувала учасникам професійну новинку — веб-програму «КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад», продемонструвавши переваги користування автоматизованими шаблонами документів.

logo