Україна та Росія домовилися співпрацювати в атестації науково-педагогічних кадрів

9 липня 2012 29
Український та російський уряди підписали Угоду про співробітництво в галузі атестації наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, підписаної 21 червня 2002 р. у м. Харкові.

Україна та РФ розвиватимуть співробітництво у галузі атестації науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації.

Про це повідомила прес-служба МОНмолодьспорту.

Кабінет міністрів України своїм розпорядженням, прийнятим 4 липня 2012 року, схвалив проект Протоколу між Кабінетом міністрів України і урядом Російської Федерації про внесення змін до Угоди між Кабінетом міністрів України і урядом Російської Федерації про співробітництво в галузі атестації наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, підписаної 21 червня 2002 р. у м. Харкові.

Окрім того, уряд України уповноважив міністра освіти і науки, молоді та спорту України Дмитра Табачника на підписання зазначеного Протоколу.

Розпорядження «Про підписання Протоколу між  Кабінетом міністрів України і урядом Російської Федерації про внесення змін до Угоди між Кабінетом міністрів України і урядом Російської Федерації про співробітництво в галузі атестації наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації, підписаної 21 червня 2002 р. у м. Харкові» розроблено на виконання домовленостей досягнутих під час зустрічі Міністра освіти і науки, молоді та спорту Дмитра Табачника та Міністра освіти і науки Російської Федерації Дмитра Ліванова.

«Підписання Протоколу сприятиме збереженню наукових зв’язків України та Російської Федерації, надасть можливість розвивати співробітництво у галузі атестації наукових та науково-педагогічних кадрів вищої освіти, створить рівноцінні умови для взаємного визнання кваліфікаційних документів державного зразка про присудження наукових ступенів», ― запевнили в уряді.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль