Проект «3D дитячий садок» стартує восени на Дніпропетровщині

5 липня 2012
40
Середній бал: 5 із 5

Дані щодо кожного дитячого садка на Дніпропетровщині будуть розміщені на порталі освітнього Центру – http://dp.isuo.org/. Він міститиме всю необхідну інформацію: кількість вільних місць, термін і умови прийому дітей, контактні дані дитячого садка. Будуть вказані й додаткові послуги, такі як вивчення іноземних мов, танцювальні гуртки.

У Дніпропетровській області восени 2012 року в тестовому режимі стартує проект «3D дитячий садок». На порталі освітнього Центру (http://dp.isuo.org/) буде розміщена інформація про дитсадки регіону та їх віртуальна презентація.

Про це повідомили у прес-службі Дніпропетровської ОДА.

«Восени 2012 року у тестовому режимі стартує проект «3D дитячий садок». Це дасть можливість батькам ознайомитися з організацією дошкільних навчальних закладів та здійснити віртуальну подорож по кожному дитсадку. Батьки зможуть порівняти перелік послуг у дитячих садках та визначити, де саме буде комфортно їх дитині. Новий проект важливий для розвитку дошкільної освіти та якісної підготовки дітей», ― таку думку висловив начальник головного управління освіти і науки Олександр Демчик.

У Дніпропетровській ОДА впевнені, що проект «3D дитячий садок» розширює можливості батьків у виборі дошкільного навчального закладу. Це новий формат взаємин між батьками, вихователями й адміністрацією дошкільних навчальних закладів.

Дані щодо кожного дитячого садка будуть розміщені на порталі освітнього Центру – http://dp.isuo.org/. Він міститиме всю необхідну інформацію: кількість вільних місць, термін і умови прийому дітей, контактні дані дитячого садка. Будуть вказані й додаткові послуги, такі як вивчення іноземних мов, танцювальні гуртки.

У перспективі через Інтернет батьки зможуть знайти свій район на карті та вибрати дитячий садок, котрий буде найбільш комфортним для їх дитини.

logo