Табачник оголосив цифри обсягу цьогорічного держзамовлення

27 червня 2012 29
На виконання рішення Кабінету міністрів збільшено обсяги державного замовлення за напрямами: «Інформатика», «Системний аналіз», «Комп’ютерні науки», «Програмна інженерія», «Комп’ютерна інженерія», «Системна інженерія», «Автоматизовані та комп’ютерно-інтегровані технології» та ін.

Стало відомо про обсяги державного замовлення на підготовку фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста, бакалавра, спеціаліста та магістра.

Про них повідомив глава МОНмолодьспорту Дмитро Табачник, передала прес-служба відомства.

За словами міністра, обсяг прийому для підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста становить 79 тисяч осіб, у тому числі понад 68 тисяч осіб за денною формою навчання. За освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра ― за державним замовленням 127 тисяч 200 осіб, у тому числі за денною формою навчання майже 108 тисяч осіб.

Табачник підкреслив, що у 2012 році суттєво збільшено обсяг прийому, у порівнянні з 2011 роком, за такими напрямами підготовки: «електроніка» ― понад 33% збільшено, «енергетика та енергетичне машинобудування» ― майже на 15%, «радіотехніка, радіоелектронні апарати та зв’язок» ― майже на 25%, «металургія та матеріалознавство» ― на понад 64%, «машинобудування та металообробка» ― на 28%, «хімічні технології та інженерія» ― на 46% збільшено державне замовлення, «авіаційна та ракетно-космічна  техніка» ― майже на 44% збільшено державне замовлення, «транспорт і транспортна інфраструктура» ― на 32%.

За словами глави МОНмолодьспорту, на виконання рішення Кабінету міністрів збільшено обсяги державного замовлення за напрямами: «Інформатика», «Системний аналіз», «Комп’ютерні науки», «Програмна інженерія», «Комп’ютерна інженерія», «Системна інженерія», «Автоматизовані та комп’ютерно-інтегровані технології», «Мікро- та наноелектроніка», «Телекомунікації», «Безпека інформаційних і комунікаційних систем», «Системи технічного захисту інформації», «Управління інформаційною безпекою».

«Таким чином, у 2012 року збільшено обсяг прийому на бакалавра за кошти державного бюджету за напрямами підготовки для ІТ-технологій на 2 тисяч 620 місць, відповідно з 10 тисяч 600 до майже 13,5 тисяч місць», ― повідомив Дмитро Табачник.

Також міністр поінформував, що «обсяг прийому за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста становитиме 78,4 тисяч осіб, у тому числі понад 57 тисяч за денною формою навчання. На магістра державне замовлення розраховано на 44 тисяч 600 осіб, у тому числі понад 37 тисяч за денною формою навчання. Це найбільший за всі роки незалежності України обсяг прийому».

«На сьогодні Міністерство розподілило на всі види прийому і випуску 517,5 тисяч місць», ― додав міністр.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль