У Києві стартує екстрим-фест

13 червня 2012
37
Середній бал: 5 із 5

Фестиваль екстримальних видів спорту «Екстрім-фест 2012» на території парку Дружби народів почнеться 16 червня і триватиме до 2 вересня. Команди-учасниці змагатимуться з вейкбордингу, воднолижного спорту, паркуру, петанку, пейнтболу, міні-гольфу, настільного тенісу, хокею, пляжного волейболу, футболу, памп-треку, футволею, авіамодельного спорту, боулдерингу, слеклайну, снінбордингу, брейкдансу, черлідінгу та інших екстримальних видів спорту.

У столиці відбудеться 16 заходів з різних видів спорту. Серед них ― міжнародні, всеукраїнські, міські відкриті турніри, змагання та фестивалі.

Учора та сьогодні 12-13 червня на Русанівському каналі проходить Відкритий чемпіонат міста з риболовного спорту. Майстерні рибалки змагатимуться за першість у ловлі риби поплавковою вудочкою.

З 14 до 16 червня відбудеться міський чемпіонат з вітрильного спорту. Подивитися на змагання юнаків та дівчат ― учнів СДЮШОР з вітрильного спорту можна буде на вул. Прирічній на Оболоньській набережній.

У Гідропарку на баскетбольному майданчику «Пляж Венеція» з 15 до 30 червня триватиме відкритий міський турнір з баскетболу серед чоловіків на Кубок Корбана.

У центрі науково-технічної творчості молоді «Сфера» з 16 до 20 червня відбуватиметься відкритий чемпіонат міста з автомодельного спорту.

Фестиваль екстримальних видів спорту «Екстрім-фест 2012» почнеться 16 червня і триватиме до 2 вересня. Він пройде у парку Дружби народів. Команди-учасниці змагатимуться з вейкбордингу, воднолижного спорту, паркуру, петанку, пейнтболу, міні-гольфу, настільного тенісу, хокею, пляжного волейболу, футболу, памп-треку, футволею, авіамодельного спорту, боулдерингу, слеклайну, снінбордингу, брейкдансу, черлідінгу та інших екстримальних видів спорту.

29 та 30 червня у парку Дружби народів відбудеться Чемпіонат міста з пляжного волейболу, серед юнаків.

Крім того, на Набережному шосе біля станції метро «Дніпро» та у селищі Пирогово з 30 червня до 2 липня триватиме відкритий чемпіонат міста з автомобільного спорту.

logo