2012-ий рік став рекордним для держзамовлення ― Табачник

11 червня 2012 31
У 2012 році збільшено обсяг прийому за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра за кошти держбюджету за напрямами підготовки для ІТ-галузі майже на три тисячі місць ― на 24%. На підготовку робітничих кадрів обсяг прийому в порівнянні з 2011 роком збільшено на 15% і на підвищення кваліфікації, перепідготовку ― майже на 16%.

Державне замовлення в 2012 році стало найбільшим за роки незалежності України.

Про це заявив міністр освіти і науки, молоді та спорту Дмитро Табачник, передала прес-служба відомства.

Як зазначив міністр, постановою Кабінету міністрів України (від 17 травня 2012 року) вирішено питання про державне замовлення на підготовку фахівців, науково-педагогічних та робітничих кадрів та на підвищення кваліфікації і перепідготовку кадрів для державних потреб.

«Відповідно до постанови обсяг прийому для підготовки фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем молодшого спеціаліста становить майже 79 тисяч осіб, що на 4 тисячі більше, ніж минулого року, в тому числі 68 тисяч місць денної форми навчання. За освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра встановлено державне замовлення на рівні 127200 осіб, в тому числі за денною формою навчання – 108 тисяч», ― поінформував Дмитро Табачник.

Окрім того, Табачник повідомив, що рішенням уряду суттєво збільшився обсяг прийому за державним замовленням порівняно з 2011 роком на такі напрями підготовки як електроніка (майже 34%), енергетика та енергетичне машинобудування (на 14,5%), радіотехніка, радіоелектронні апарати, зв’язок (майже на 25%), металургія та матеріалознавство (на 64%), машинобудування та металообробка (майже на 28%), хімічні технології та інженерія (на 46%), авіаційна та ракетно-космічна техніка (на 44%), транспорт і транспортна інфраструктура (на 32%).

Також збільшені обсяги держзамовлення за напрямами: інформатика, системний аналіз, комп’ютерні науки, автоматизовані та комп’ютерно-інтегровані технології, системна інженерія, комп’ютерна інженерія, мікроелектроніка, наноелектроніка, безпека інформаційних та комунікаційних систем.

«Таким чином, у 2012 році збільшено обсяг прийому за освітньо-кваліфікаційним рівнем бакалавра за кошти держбюджету за напрямами підготовки для ІТ-галузі майже на три тисячі місць ― на 24%. Обсяг прийому за освітньо-кваліфікаційним рівнем спеціаліста за держзамовленням становитиме 64 тисячі осіб, в тому числі 57 тисяч ― це денна форма навчання. Для ОКР магістра ці цифри становлять 44600 і приблизно 37000. Хотів би наголосити, що це найбільший показник обсягів прийому за всі роки незалежності України. На підготовку робітничих кадрів обсяг прийому в порівнянні з 2011 роком збільшено на 15% і на підвищення кваліфікації, перепідготовку ― майже на 16%», ― наголосив міністр.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль