У Брюсселі дізналися про розвиток української професійно-технічної освіти

7 червня 2012 23
У бельгійській конференції «Багаторівневе управління у сфері освіти та навчання» взяли участь 150 освітян, науковців, представників бізнесу, дослідників в галузі управління, освіти та навчання з країн-партнерів Європейського фонду освіти, держав-членів ЄС, інституцій ЄС та міжнародних організацій з 29 країн світу.

Досвід розвитку професійно-технічної освіти в Дніпропетровській області презентували на міжнародній освітянській конференції у Брюсселі (Бельгія).

Про це повідомила прес-служба Дніпропетровської ОДА.

Зокрема, начальник головного управління освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації Олександр Демчик ознайомив європейську спільноту з системою підготовки робочих кадрів в Україні та регіоні. Тема конференції ― «Багаторівневе управління у сфері освіти та навчання».

Слід зазначити, що у заході взяли участь 150 освітян, науковців, представників бізнесу, дослідників в галузі управління, освіти та навчання з країн-партнерів Європейського фонду освіти, держав-членів ЄС, інституцій ЄС та міжнародних організацій з 29 країн світу.

Як зазначив Демчик, для підвищення якості освіти, в тому числі і професійно-технічної, регіональна влада створює системні відносини з роботодавцями для підготовки висококваліфікованих робочих кадрів. Для більш професійної підготовки працівників і фахівців на базі будівельних навчальних закладів створюються навчально-практичні центри, в яких майбутні робочі кадри освоюють новітні технології. Для забезпечення підприємств області професійними кадрами два роки поспіль проводяться «Ярмарки вакансій». У результаті подібних заходів молоді спеціалісти отримують можливість на стажування, а компанії регіону добирають для себе кваліфікованих фахівців.

Він також наголосив, що обласна влада спільно з корпоративним сектором та профільними навчальними закладами активно впроваджують позитивні практики співпраці реального сектора економіки зі сферою освіти на різних рівнях і в різних галузях. При формуванні проектних показників державного замовлення на підготовку робочих кадрів керівники професійних навчальних закладів погоджують обсяги з роботодавцями. «Це дозволяє готувати робітничі кадри відповідно до потреб ринку праці. Низка роботодавців допомагає в оновленні матеріально-технічних баз профільних закладів, освітніх програм, а також приймають учнів на виробничі практики та стажування», ― зазначив начальник управління.

За його словами, Дніпропетровський регіон зацікавлений в обміні досвідом у системі освіти та науки з іншими країнами.

«Реалізація проекту Європейського фонду освіти з покращення системи професійно-технічної освіти передбачає серйозні зміни, навіть, можна сказати, зміни свідомості роботодавців, влади та педагогічних колективів. Саме тому хочу подякувати структурам Євросоюзу та висловити нашу високу зацікавленість як в продовженні реалізації цього проекту, так і в спільному виконанні інших проектів»,  ― сказав Олександр Демчик.Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль