text
Педрада

Польські освітяни допомагали київським колегам освоїти технологічні інновації

  • 6 червня 2012
  • 18

Системи електронного запису до ДНЗ вже працюють у Москві та Варшаві, вони значно полегшують процес планування, контролю та оцінки в системі дошкільного виховання.

Протягом 5 та 6 червня  спеціалісти відділу освіти з Варшави провели навчальні семінари для київських колег щодо створення та адміністрування електронної системи запису до дошкільних навчальних закладів міста Києва.

Про це повідомила прес-служба МОНмолодьспорту.

Слід зазначити, що у рамках І Київського форуму «Інноваційний простір дошкільної освіти столиці», наприкінці травня було анонсовано про початок проекту, який буде реалізовано Головним управлінням освіти у науки за фінансової підтримки та у співпраці з Міжнародним фондом «Відродження» і компанією Майкрософт. «Проект є важливою складовою процесу модернізації та внесення технологічних інновацій в роботу дошкільних навчальних закладів», ― впевнені ініціатори заходу.

Згідно з інформацією, портал міститиме фотографії дитячих садків; контактну інформацію; дані про загальну кількість місць у групах; інформацію щодо можливості навчання для дітей з особливими потребами, наявних додаткових освітніх послуг (гуртки, групи з вивчення іноземних мов, логіки тощо).

За словами начальника Головного управління освіти та науки Віри Горюнової, введення такої системи та створення спеціального веб-порталу дасть можливість прозоро та швидко здійснювати видачу направлення для зарахування дитини у дошкільний навчальний заклад.

У відомстві наголосили, що системи електронного запису до ДНЗ вже працюють у Москві та Варшаві, вони значно полегшують процес планування, контролю та оцінки в системі дошкільного виховання. «Очікується, що електронна системи спростить роботу районних управлінь освіти; вивільнить багато бюджетних коштів через економію людських, матеріальних та фінансових ресурсів, необхідних для підготовки звітності за старою, паперовою, формою.  Найголовніше, система унормує процес запису до дитсадків, зробить його прозорішим і в такий спосіб зрівняє доступ до якісної дошкільної освіти для дітей, що виховуються в родинах з різним матеріальним статком», ― сказано у повідомленні.

Упродовж червня-серпня 2012 року компанія Майкрософт та її партнери розроблять сам технічний продукт, а спеціалісти Головного управління освіти і науки міста Києва наповнять базу даних необхідною інформацією щодо кожного дошкільного навчального закладу столиці. Очікується, що після успішного тестування системи у вересні 2012 року, вона буде запущена в операційне управління вже у жовтні цього року.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Характеристика вихователя, який атестується, має сповна охарактеризувати діяльність педагога та її якість. 

Складає характеристику на вихователя директор закладу або ж вихователь-методист.

Щоб полегшити роботу, підготував статтю "Як писати характеристику вихователя до атестації". 

Скачати зразок характеристики 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк