Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Польські освітяни допомагали київським колегам освоїти технологічні інновації

  • 6 червня 2012
  • 18

Системи електронного запису до ДНЗ вже працюють у Москві та Варшаві, вони значно полегшують процес планування, контролю та оцінки в системі дошкільного виховання.

Протягом 5 та 6 червня  спеціалісти відділу освіти з Варшави провели навчальні семінари для київських колег щодо створення та адміністрування електронної системи запису до дошкільних навчальних закладів міста Києва.

Про це повідомила прес-служба МОНмолодьспорту.

Слід зазначити, що у рамках І Київського форуму «Інноваційний простір дошкільної освіти столиці», наприкінці травня було анонсовано про початок проекту, який буде реалізовано Головним управлінням освіти у науки за фінансової підтримки та у співпраці з Міжнародним фондом «Відродження» і компанією Майкрософт. «Проект є важливою складовою процесу модернізації та внесення технологічних інновацій в роботу дошкільних навчальних закладів», ― впевнені ініціатори заходу.

Згідно з інформацією, портал міститиме фотографії дитячих садків; контактну інформацію; дані про загальну кількість місць у групах; інформацію щодо можливості навчання для дітей з особливими потребами, наявних додаткових освітніх послуг (гуртки, групи з вивчення іноземних мов, логіки тощо).

За словами начальника Головного управління освіти та науки Віри Горюнової, введення такої системи та створення спеціального веб-порталу дасть можливість прозоро та швидко здійснювати видачу направлення для зарахування дитини у дошкільний навчальний заклад.

У відомстві наголосили, що системи електронного запису до ДНЗ вже працюють у Москві та Варшаві, вони значно полегшують процес планування, контролю та оцінки в системі дошкільного виховання. «Очікується, що електронна системи спростить роботу районних управлінь освіти; вивільнить багато бюджетних коштів через економію людських, матеріальних та фінансових ресурсів, необхідних для підготовки звітності за старою, паперовою, формою.  Найголовніше, система унормує процес запису до дитсадків, зробить його прозорішим і в такий спосіб зрівняє доступ до якісної дошкільної освіти для дітей, що виховуються в родинах з різним матеріальним статком», ― сказано у повідомленні.

Упродовж червня-серпня 2012 року компанія Майкрософт та її партнери розроблять сам технічний продукт, а спеціалісти Головного управління освіти і науки міста Києва наповнять базу даних необхідною інформацією щодо кожного дошкільного навчального закладу столиці. Очікується, що після успішного тестування системи у вересні 2012 року, вона буде запущена в операційне управління вже у жовтні цього року.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк