Польські освітяни допомагали київським колегам освоїти технологічні інновації

6 червня 2012
30
Середній бал: 5 із 5

Системи електронного запису до ДНЗ вже працюють у Москві та Варшаві, вони значно полегшують процес планування, контролю та оцінки в системі дошкільного виховання.

Протягом 5 та 6 червня  спеціалісти відділу освіти з Варшави провели навчальні семінари для київських колег щодо створення та адміністрування електронної системи запису до дошкільних навчальних закладів міста Києва.

Про це повідомила прес-служба МОНмолодьспорту.

Слід зазначити, що у рамках І Київського форуму «Інноваційний простір дошкільної освіти столиці», наприкінці травня було анонсовано про початок проекту, який буде реалізовано Головним управлінням освіти у науки за фінансової підтримки та у співпраці з Міжнародним фондом «Відродження» і компанією Майкрософт. «Проект є важливою складовою процесу модернізації та внесення технологічних інновацій в роботу дошкільних навчальних закладів», ― впевнені ініціатори заходу.

Згідно з інформацією, портал міститиме фотографії дитячих садків; контактну інформацію; дані про загальну кількість місць у групах; інформацію щодо можливості навчання для дітей з особливими потребами, наявних додаткових освітніх послуг (гуртки, групи з вивчення іноземних мов, логіки тощо).

За словами начальника Головного управління освіти та науки Віри Горюнової, введення такої системи та створення спеціального веб-порталу дасть можливість прозоро та швидко здійснювати видачу направлення для зарахування дитини у дошкільний навчальний заклад.

У відомстві наголосили, що системи електронного запису до ДНЗ вже працюють у Москві та Варшаві, вони значно полегшують процес планування, контролю та оцінки в системі дошкільного виховання. «Очікується, що електронна системи спростить роботу районних управлінь освіти; вивільнить багато бюджетних коштів через економію людських, матеріальних та фінансових ресурсів, необхідних для підготовки звітності за старою, паперовою, формою.  Найголовніше, система унормує процес запису до дитсадків, зробить його прозорішим і в такий спосіб зрівняє доступ до якісної дошкільної освіти для дітей, що виховуються в родинах з різним матеріальним статком», ― сказано у повідомленні.

Упродовж червня-серпня 2012 року компанія Майкрософт та її партнери розроблять сам технічний продукт, а спеціалісти Головного управління освіти і науки міста Києва наповнять базу даних необхідною інформацією щодо кожного дошкільного навчального закладу столиці. Очікується, що після успішного тестування системи у вересні 2012 року, вона буде запущена в операційне управління вже у жовтні цього року.

logo