Тексти модулів спільного українсько-російського методичного посібника пройшли обговорення

6 червня 2012 28
Науковці обговорили тексти модулів спільного українсько-російського методичного посібника для вчителів історії. Також досягнуто домовленостей про розміщення фрагментів текстів спільного посібника на офіційних електронних ресурсах.

У Національній академії педагогічних наук України у рамках засідання українсько-російської комісії істориків презентували тексти перших п’яти модулів спільного методичного посібника з історії для вчителів України та Росії.

Про це повідомила прес-служба Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

За словами директора Інституту інноваційних технологій і змісту освіти, доктора історичних наук, професора, члена-кореспондента НАПН України Олександра Удода, лише рік тому українсько-російський проект знаходився на стадії узгодження концепції: «Впродовж року плідної роботи науковців вдалося створити тексти та підготувати оригінал-макети перших модулів спільного українсько-російського методичного посібника для вчителів історії».

Як зазначили у відомстві, під час обговорення зазначалося про підбір ілюстрацій, необхідність укладення словників термінів до кожного з модулів, а також узгодження текстів перекладу українською та російською мовами. Серед іншого досягнуто домовленостей про розміщення фрагментів текстів спільного посібника на офіційних електронних ресурсах.

Також у МОНмолодьспорту повідомили, що нововидані брошури презентуватимуть під час Міжнародної конференції «Стан та перспективи гуманітарного знання та освіти у країнах СНД», яка проходитиме у червні 2012 року у Санкт-Петербурзі, а також під час Днів науки та освіти Росії в Україні – у вересні 2012 року.

 

 

 Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль