Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Expertus та КОЗА Онлайн — надійні помічники освітян України

  • 5 листопада 2015
  • 70

У МОН України 3 листопада відбулася презентація онлайн-продуктів Цифрового видавництва МЦФЕР: нової веб-програми КОЗА Онлайн та модернізованих консультаційних систем «Expertus: Дошкільний заклад» та «Expertus: Школа»

У МОН України 3 листопада відбулася презентація онлайн-продуктів Цифрового видавництва МЦФЕР: нової веб-програми КОЗА Онлайн та модернізованих консультаційних систем «Expertus: Дошкільний заклад» та «Expertus: Школа».

Про унікальність цих продуктів та зручність користування ними розповіли фахівці тематичного напряму «МЦФЕР: Освіта»: керівник напряму Лариса Ільченко, головний редактор КОЗА Онлайн Катерина Алєксєєнко, головний редактор систем Expertus та журналів «Практика управління закладом освіти» і «Практика управління дошкільним закладом» Вікторія Третяк.

КОЗА Онлайн — це новинка видавництва, веб-програма, що дає змогу працювати з автоматизованими шаблонами документів онлайн: заповнювати, зберігати на комп’ютері та роздруковувати їх. «Для тих освітян, які успішно користувалися КОЗА-ДИСКами, КОЗА Онлайн стане приємним оновленням улюбленого видання. Цей ресурс утілює в собі таку саму ідею ― полегшити роботу з документами. От тільки в онлайн-режимі працювати з документами ще зручніше та швидше», — зауважила Катерина Алєксєєнко.

Віднині користувачі консультаційних систем «Expertus: Дошкільний заклад» та «Expertus: Школа» також отримали приємний бонус — вони можуть у режимі онлайн заповнювати шаблони документів, приклади оформлення яких подані в системах. Готові документи можна одразу роздрукувати або завантажити на комп’ютер. Консультаційні системи дають змогу зекономити такий дорогоцінний ресурс, як час. У поєднанні з КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад та відповідно КОЗА Онлайн: Школа вони допомагають фахівцям швидко і якісно розв’язувати щоденні професійні завдання, оптимізувати роботу з документами в навчальних закладах.

Отримати безоплатний демо-доступ до цих онлайн-продуктів можна на порталі освітян України «Педрада».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк