Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Відбувся Всеукраїнський форум «Охорона праці у навчальному закладі»

  • 4 листопада 2015
  • 32

Як уникнути в адміністративно-господарській діяльності порушень з питань охорони праці? Ці та інші питання обговорювали на дводенному форумі керівних працівників дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів у Львові

Всеукраїнський форум «Охорона праці у навчальному закладі» пройшов 29-30 жовтня у Львові в Центрі творчості дітей та юнацтва Галичини. Ініціювало і провело безоплатний форум Цифрове видавництво МЦФЕР за підтримки Департаменту освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. Метою цього інформаційно-просвітницького проекту було донести до освітян повну та всебічну інформацію про уникнення в адміністративно-господарській діяльності порушень з питань охорони праці.

Форум проходив два дні: 29 жовтня у ньому взяли участь працівники загальноосвітніх навчальних закладів, а 30 жовтня — дошкільних. Усього форум відвідало біля 600 освітян із Львівщини та інших регіонів України.

Із вітальним словом до учасників форуму звернулися Світлана Книшик, начальник управління загальної, середньої, дошкільної, позашкільної освіти та соціального захисту департаменту освіти і науки Львівської ОДА, Сергій Лячин, фахівець ІІ категорії ресурсного центру матеріальних фондів цього департаменту, та Лариса Ільченко, керівник напряму «МЦФЕР: Освіта» Цифрового видавництва МЦФЕР.

Форум пройшов у цікавій інтерактивній формі, кожен його учасник мав змогу отримати відповідь на своє запитання. Лектори — Наталія Дуброва, завідувач сектору безпеки життєдіяльності Інституту модернізації змісту освіти МОН України, та Ніна Омельяненко, шеф-редактор журналів «Практика управління закладом освіти», «Практика управління дошкільним закладом», голова правління ВГО «Асоціація працівників дошкільної освіти» — надали покроковий алгоритм організації роботи з охорони праці у навчальному закладі та на прикладі конкретних ситуацій розповіли, як діяти у разі нещасних випадків з учасниками освітнього процесу. Усі пояснення лекторів супроводжувалися посиланнями на нормативні документи, прикладами оформлення локальних документів, які демонструвала з допомогою консультаційних систем «Expertus: Школа» та «Expertus: Дошкільний заклад» головний редактор управлінських видань МЦФЕР: Освіта Вікторія Третяк. Форум пройшов цікаво і динамічно.

Учасники форуму наголосили, що нині освітянам не вистачає заходів, які проводилися б на високому професійному рівні. Форумчани висловили велику вдячність організатору заходу — Цифровому видавництву МЦФЕР, яке не лише видає якісні фахові видання для різних категорій працівників освіти, а й постійно сприяє підвищенню кваліфікації працівників сфери освіти, задоволенню їхніх інформаційних потреб, надаючи актуальну інформацію під час безоплатних семінарів, вебінарів тощо.

Наприкінці форуму від імені всіх його учасників організаторам подякували Любов Зеленко, головний спеціаліст відділу дошкільної і загальної освіти департаменту освіти і науки Львівської ОДА, та Галина Сидорова, завідувач львівського ДНЗ № 176 «Пізнайко».

Із відгуків учасників форуму:

Давно не чула таких конкретних, цікавих і повчальних виступів. Було дуже приємно перебувати на цьому форумі і познайомитися з прекрасними фахівцями.

Дякую за дуже змістовні, точні, конкретні, лаконічні відповіді!
Молодці! Не ллється водичка . Лекції цікаві і потрібні.

Мої враження від форуму перевершили мої сподівання!
Сьогоднішній форум для мене був надзвичайно корисний, інформаційний. У моїй голові багато інформації «розклалось по поличках».

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк