text
Педрада

Органічне харчування дітей: новий тренд чи необхідність

  • 4 листопада 2015
  • 42

Головною темою нового числа всеукраїнської газети «Дошкілля.UA» стало питання перспектив упровадження органічного харчування в дошкільних навчальних закладах

Вийшло друком нове число всеукраїнської газети «Дошкілля.UA», головною темою якого стало питання перспектив упровадження органічного харчування в дошкільних навчальних закладах.

Україна як член міжнародного співтовариства декларує пріоритетне ставлення до збереження і зміцнення здоров’я дітей. Водночас фахівці стверджують, що, наприклад, сучасна система організації харчування дітей у нашій країні потребує негайних змін — насамперед, забезпечення якості продуктів харчування. Чи реально запровадити органічне харчування дітей у дошкільних навчальних закладах? Що передусім варто зробити для цього? Як забезпечити дошкільні заклади органічною продукцією? Міркування педагогів, економістів, громадських діячів та батьків дошкільників щодо цих питань — у відповідній публікації газети.

У цьому числі вміщено також інтерв’ю з Ларисою Зайцевою, завідувачем кафедри дошкільної освіти Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти Бердянського державного педагогічного університету, головою місцевого осередку Асоціації працівників дошкільної освіти у м. Бердянськ Запорізької області, яка розповідає, наскільки важливим є практичний досвід для педагога, як оптимально поєднати теорію та практику під час підготовки майбутніх фахівців з дошкільної освіти, на формуванні яких професійних навичок варто акцентувати увагу передусім.

У пригоді стануть також поради психотерапевта, як подолати професійне вигорання, подані у статті «Гетьте, думи, ви, хмари осінні…». Зокрема, у публікації описано причини виникнення професійного вигорання, його ознаки, стадії розвитку тощо.

А про те що варто враховувати під час слухання з дітьми музики, як викликати в них інтерес до музикомалювання, навчити бачити кольори музики, відчувати її духмяність, смак та настрій — читайте в публікації «Музика на папері», де також вміщено вправи для дошкільників з музикомалювання. Корисними також будуть рекомендації, як навчити дитину діяти з іграшками, гратися з ними в різні способи, висвітлені у статі «Як навчити дитину гратися».

Відповіді експертів на запитання читачів, огляд подій дошкілля з усіх регіонів України, новини законодавства, привітання освітян та дошкільних навчальних закладів із ювілеями — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на шпальтах газети «Дошкілля.UA» № 21 (21) 2015.

Нагадуємо, що передплата на газету в редакції триває. Щоб здійснити передплату онлайн, достатньо зайти у розділ «МЦФЕР: Освіта» порталу «Педрада», обрати видання та натиснути на кнопку «Передплатити». Також оформити передплату можна за номерами 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback) або листом на адресу peredplata@mcfr.ua.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Характеристика вихователя, який атестується, має сповна охарактеризувати діяльність педагога та її якість. 

Складає характеристику на вихователя директор закладу або ж вихователь-методист.

Щоб полегшити роботу, підготував статтю "Як писати характеристику вихователя до атестації". 

Скачати зразок характеристики 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк