Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Органічне харчування дітей: новий тренд чи необхідність

  • 4 листопада 2015
  • 42

Головною темою нового числа всеукраїнської газети «Дошкілля.UA» стало питання перспектив упровадження органічного харчування в дошкільних навчальних закладах

Вийшло друком нове число всеукраїнської газети «Дошкілля.UA», головною темою якого стало питання перспектив упровадження органічного харчування в дошкільних навчальних закладах.

Україна як член міжнародного співтовариства декларує пріоритетне ставлення до збереження і зміцнення здоров’я дітей. Водночас фахівці стверджують, що, наприклад, сучасна система організації харчування дітей у нашій країні потребує негайних змін — насамперед, забезпечення якості продуктів харчування. Чи реально запровадити органічне харчування дітей у дошкільних навчальних закладах? Що передусім варто зробити для цього? Як забезпечити дошкільні заклади органічною продукцією? Міркування педагогів, економістів, громадських діячів та батьків дошкільників щодо цих питань — у відповідній публікації газети.

У цьому числі вміщено також інтерв’ю з Ларисою Зайцевою, завідувачем кафедри дошкільної освіти Інституту соціально-педагогічної та корекційної освіти Бердянського державного педагогічного університету, головою місцевого осередку Асоціації працівників дошкільної освіти у м. Бердянськ Запорізької області, яка розповідає, наскільки важливим є практичний досвід для педагога, як оптимально поєднати теорію та практику під час підготовки майбутніх фахівців з дошкільної освіти, на формуванні яких професійних навичок варто акцентувати увагу передусім.

У пригоді стануть також поради психотерапевта, як подолати професійне вигорання, подані у статті «Гетьте, думи, ви, хмари осінні…». Зокрема, у публікації описано причини виникнення професійного вигорання, його ознаки, стадії розвитку тощо.

А про те що варто враховувати під час слухання з дітьми музики, як викликати в них інтерес до музикомалювання, навчити бачити кольори музики, відчувати її духмяність, смак та настрій — читайте в публікації «Музика на папері», де також вміщено вправи для дошкільників з музикомалювання. Корисними також будуть рекомендації, як навчити дитину діяти з іграшками, гратися з ними в різні способи, висвітлені у статі «Як навчити дитину гратися».

Відповіді експертів на запитання читачів, огляд подій дошкілля з усіх регіонів України, новини законодавства, привітання освітян та дошкільних навчальних закладів із ювілеями — усе це та багато іншої корисної інформації читайте на шпальтах газети «Дошкілля.UA» № 21 (21) 2015.

Нагадуємо, що передплата на газету в редакції триває. Щоб здійснити передплату онлайн, достатньо зайти у розділ «МЦФЕР: Освіта» порталу «Педрада», обрати видання та натиснути на кнопку «Передплатити». Також оформити передплату можна за номерами 0 44 586 56 06, 0 800 212 012 (callback) або листом на адресу peredplata@mcfr.ua.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк