-

Сергій Квіт не очолюватиме МОН України

4 листопада 2015
30
Середній бал: 5 із 5

В Уряді планують упродовж двох тижнів звільнити Міністра освіти і науки Сергія Квіта, Міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі та Міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина

Упродовж двох тижнів в Україні звільнять Міністра освіти і науки Сергія Квіта, Міністра охорони здоров'я Олександра Квіташвілі та Міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина. Про це повідомив Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк, передає Українська правда з посиланням на Politico.

Таке рішення зумовлено  необхідністю оновлення складу Кабінету Міністрів України після поразки прозахідної коаліції партіям олігархів та симпатикам Росії на місцевих виборах.

Прем’єр-міністр не назвав, хто очолюватиме відомства. «Занадто рано, говорити, хто це буде, бо це може зруйнувати коаліцію, — пояснив він.— Ми ведемо переговори з президентом, і  що швидше ми їх оголосимо, то краще».

Арсеній Яценюк також повідомив про намір  запропонувати свою кандидатуру на новостворену посаду віце-прем'єра з питань європейської інтеграції.

 

logo