Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Підвищуємо фахову майстерність

  • 3 листопада 2015
  • 88

Про ефективні сучасні способи підвищення фахової майстерності педагогів, долучення дітей до сталого способу життя, оновлений формат журналу «Методична скарбничка вихователя» та багато іншого — у жовтневому числі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу»

Про ефективні сучасні способи підвищення фахової майстерності педагогів, долучення дітей до сталого способу життя, оновлений формат журналу «Методична скарбничка вихователя» та багато іншого — у жовтневому числі журналу «Вихователь-методист дошкільного закладу».

Більшість педагогів-«дошкільників» уже усвідомили суть і необхідність інтеграції змісту освіти як важливої вимоги швидкоплинного й інформаційно насиченого сьогодення. Одним з ефективних інструментів реалізації принципу інтеграції є технологія блочно-тематичного планування та організації освітнього процесу за принципом методичного конструктора, що знаходить своє відображення в журналі «Методична скарбничка вихователя». Поступово ця технологія розвивається, тож на часі зміни у змістовому наповненні журналу. Про тематичну спрямованість та змістові особливості журналу «Методична скарбничка вихователя» в 2016 році — у цьому числі. Також на допомогу вихователю-методисту — розробка семінару-практикуму щодо реалізації інтегрованого підходу в освітньому процесі ДНЗ на основі технології блочно-тематичного планування освітнього процесу за принципом методичного конструктора. 

Допомогти педагогу-початківцю обрати правильний шлях для професійного зростання та самовдосконалення — це основна мета школи молодого вихователя. У жовтневому числі педагоги діляться досвідом успішної організації та роботи такої школи.

У цьому числі журналу до вашої уваги — добірка матеріалів для підвищення фахової майстерності, зокрема про самовдосконалення як систему фахового зростання та створення документів за допомогою програми «КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад».

Українські педагоги-«дошкільники» нині мають змогу долучитися до міжнародного руху «Освіта для сталого розвитку», упроваджуючи в дошкільних закладах інтегрований курс «Дошкільнятам — освіта для сталого розвитку». Про особливості упровадження курсу також у десятому числі журналу.

Також у цьому числі:

  • рекомендації щодо того, як заохотити дітей до дослідно-експериментальної діяльності та які форми роботи пробуджують бажання дошкільників пізнавати навколишній світ;
  • ідеї щодо відзначання в дошкільному закладі Міжнародного дня прав людини;
  • конспект заняття «Про права, граючись» для дітей старшого дошкільного віку;
  • сценарій новорічного свята «У Феї на святі». 
Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк