text
Педрада

Відбувся вебінар для передплатників «Дитяче свято. Яким воно має бути?»

  • 22 квітня 2016
  • 149

Напевно всі погодяться, що свято в дитячому садку має бути феєрверком незабутніх емоцій та яскравих вражень для дитини. Як це зробити? Як наповнити свято сюрпризними моментами? Як не розгубити всю магію та чарівність свята під час репетицій?

На ці та багато інших запитань відповідала лектор чергового вебінару для передплатників «МЦФЕР: Освіта» Марина КУЧЕРЕНКО, радник з питань культури та освіти Всеукраїнського громадсько-політичного об’єднання МАЙДАН, кінознавець, сценарист та експерт з психологічних тренінгів та діагностики.

Розмова видалася напрочуд динамічною, адже учасники вебінару жваво реагували на цікаву доповідь лектора, резонуючи запитаннями у чаті. Так, зокрема, було розглянуто тему «народження» сценарію, методів відбору та обробки матеріалу для сценарію, обрання жанру дитячого свята.

Окремо зупинилися на героях, яких нині залучають у якості дійових осіб для дитячих свят. Мова йшла про неординарних сучасних персонажів, як-от Фіксики, Трансформери тощо.

Учасників вебінару дуже цікавила тема репетицій. Тож лектор обґрунтувала свою позицію щодо того, як саме мають відбуватися репетиції в кожній віковій групі, чи потрібні генеральні репетиції тощо. Було запропоновано цікаві прийоми, якими можна скористатися, замінивши при цьому репетиції у звичному сенсі, наприклад ігри «Дефіле героїв», «Пантоміма» тощо.

Особливий тонус розмові надала тема сюрпризних моментів на святі. Марина КУЧЕРЕНКО поділилася цінним досвідом створення креативних несподіванок для малечі: йшлося і про незвичайного Діда Мороза, і про «сюрпризну» появу ялинки на святі, і про вражаючі атрибути-декорації. Ідеї створення цих сюрпризів можна сміливо використовувати в роботі вже зараз — вони неодмінно потішать дітлахів.

По-особливому щемливо та актуально «прозвучала» під час вебінару тема дітей-переселенців. Як засобами свята допомогти їм подолати вплив стресогенних чинників? Лектор навела кілька прикладів зі свого волонтерського досвіду, зокрема закцентувала увагу на важливому значенні такого явища, як плейбек-театр.

Ще до проведення вебінару, та й під час нього, надходили запитання від музичних керівників. На жаль, не на всі вдалося відповісти протягом однієї години. Однак ці запитання не залишаться без уваги. Відповіді на них обов’язково будуть надруковані в журналі «Музичний керівник». Отож слідкуйте за майбутніми публікаціями.

Сподіваємося, що вебінар на тему дитячого свята став ковтком свіжого повітря, поштовхом до творчості і нових креативних звершень для аудиторії, яка приєдналася до участі в ньому. Недарма цьому приділила особливу увагу лектор, закликавши музичних керівників плекати свої «крила» і дбати, аби вони виростали в кожного вихованця! Дякуємо натхненному лектору за заряд неймовірним позитивом, і до наступних зустрічей на цікавих вебінарах!

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!

Характеристика вихователя, який атестується, має сповна охарактеризувати діяльність педагога та її якість. 

Складає характеристику на вихователя директор закладу або ж вихователь-методист.

Щоб полегшити роботу, підготував статтю "Як писати характеристику вихователя до атестації". 

Скачати зразок характеристики 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк