Весна — пора пробудження

22 квітня 2016 122
Весна і пробудження — нерозривні. І в природничому сенсі, і в духовному. Тож у самий розпал весни пропонуємо до вашої уваги квітневе число журналу «Методична скарбничка вихователя» на тему «Весна — пора пробудження».

Тема весни в освітньому процесі не нова, і її змістове наповнення доволі грунтовно розроблене в методичній літературі та педагогічній практиці. Однак у межах теми «Весна — пора пробудження» варто звернути увагу дітей не лише на природничий аспект, а передусім на ідею пробудження як основну характеристику весняної пори року. Докладніше про змістові напрями опрацювання теми — у вступній статті.

На допомогу вихователю під час проживання теми з дошкільниками — змістове наповнення теми у формі інтелектуальної карти; плани-конспекти інтегрованих занять, програмовий зміст та очікувані результати проживання теми, а також дидактичні матеріали на картках картотеки.

Знаковим предметом цього числа став гудзик. Він є атрибутом численних розвивальних ігор для дітей, а також чудовим матеріалом для творчості. Ідеї щодо використання гудзиків в освітньому процесі — у цьому числі журналу. Також на картках картотеки представлені дидактичні матеріали з використанням цього знакового предмета.

На кольорових сторінках до вашої уваги:

 • асоціативна карта «Весна»;
 • майстер-класи «Весна — природа оживає» та «Грайливий гудзик»;
 • коректурна таблиця «Гудзик»;
 • зображення та завдання для аудиту.

Докладніше про це, а також завдання для аудиту, план-схема змістового наповнення освітнього проекту «Весна прийшла — Великдень принесла» та конспект заняття «Диво весняної природи — підсніжник» — у четвертому числі журналу «Методична скарбничка вихователя».Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу

  Розсилка  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах