Працювати з документами ще простіше: у КОЗА Онлайн відкрито нові рубрики

6 травня 2016
1126
Середній бал: 5 із 5

Попри те, що кожен педагог має вагомий досвід у розв’язанні будь-яких професійних завдань, іноді в його діяльності все одно виникають труднощі, особливо у роботі з документами. Уникнути цих труднощів допомагає веб-програма КОЗА Онлайн. До того ж віднедавна у КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад та КОЗА Онлайн: Школа відкрито нові рубрики, а кількість шаблонів значно збільшилась.

Декілька слів про цю веб-програму.

КОЗА Онлайн — це новинка Цифрового видавництва МЦФЕР, яка дає змогу працювати з сучасними шаблонами документів онлайн: заповнювати, зберігати на комп’ютері та роздруковувати їх.

Шаблонів документів у КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад стало ще більше, адже з’явилися нові рубрики:

  • Медичне обслуговування (підрубрики: «Профілактичні медичні огляди», «Медико-педагогічний контроль», «Профілактична та оздоровча робота»);
  • Організація харчування (підрубрики: «Порядок організації харчування», «Контроль організації харчування»);
  • Психологічна служба (підрубрики: «Документи практичного психолога, соціального педагога», «Психологічний інструментарій»).

Відтепер кількість шаблонів продукту — 358.

Шаблони документів за цими напрямами діяльності дошкільного навчального закладу будуть потрібні насамперед керівникам, медичним працівникам, особам, відповідальним за організацію харчування дітей, педагогічним працівникам, які здійснюють медико-педагогічний контроль, практичним психологам навчальних закладів та фахівцям психологічних служб органів управління освітою.

Також зросла кількість шаблонів і в КОЗА Онлайн: Школа — із 276 до 358.

Відкрито нові рубрики:

  • Фінансово-господарська діяльність (підрубрики: «Інвентаризація», «Додаткові послуги»;
  • Психологічна служба (підрубрики: «Документи практичного психолога, соціального педагога», «Психологічний інструментарій»). 

Важливо!  Рубрика «Психологічна служба» у КОЗА Онлайн містить обов’язкові для ведення документи практичних психологів та соціальних педагогів, розумні таблиці, анкети, тести.

Полегшуйте роботу з документами за допомогою КОЗА Онлайн і будьте впевнені у правильності їх оформлення.

Уже сьогодні придбайте КОЗА Онлайн: Дошкільний заклад або КОЗА Онлайн: Школа і працюйте в режимі ЗРУЧНО та ШВИДКО, заощадивши свій час.

logo