-

Учителів, залучених до проведення ЗНО, увільняють від роботи зі збереженням зарплати

10 травня 2016
3858
Середній бал: 5 із 5

У травні стартувала основна сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2016 року. До проведення кампанії залучають педагогічних працівників, за якими зберігають посаду та заробітну плату за основним місцем роботи.

Порядок залучення педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців до проведення ЗНО затверджено постановою КМУ від 15.04.2015 № 222 (далі — Порядок № 222).

Увільнення від роботи на час участі в проведенні ЗНО оформлюється наказом керівника закладу.

Також керівником повинні бути внесені зміни до графіка роботи на період участі в заходах з підготовки до виконання та безпосереднього виконання обов’язків працівника, який залучається до проведення ЗНО. Зміни графіка роботи здійснюються на підставі особистої заяви працівника, де зазначаються дата, час і тривалість підготовки та виконання обов’язків згідно з п. 12 Порядку № 222.

Схему оплати праці педагогічних, наукових, науково-педагогічних працівників та інших фахівців, що залучені до організації та проведення зовнішнього незалежного оцінювання і не перебувають у штаті Українського центру оцінювання якості освіти та регіональних центрів оцінювання якості освіти, визначено Додатком 4 до постанови КМУ від 18.11.2015 № 985.

logo