12 травня — Всесвітній день медичних сестер

12 травня 2016
102
Середній бал: 5 із 5

Цифрове видавництво МЦФЕР вітає медичних сестер навчальних закладів з професійним святом

Щороку 12 травня медичні сестри з усього світу відзначають своє професійне свято. Дату обрано не випадково. Цього дня народилася Флоренс Найтінгейл — англійська аристократка, яка все життя присвятила роботі медичної сестри, удосконаленню методів догляду за хворими, навчанню інших жінок основ і тонкощів цієї справи.

Саме Флоренс Найтінгейл організувала перші у Великій Британії курси, а згодом і школу сестер милосердя, підняла медсестринську справу із соціального дна на рівень самостійної та почесної професії. Ім’я цієї жінки закарбувалося в історії медсестринства, а її сподвижницька діяльність і беззаперечна любов до своєї роботи залишаються прикладом для наступних поколінь.

Шановні медичні сестри дошкільних навчальних закладів, тематичний напрям «МЦФЕР: Освіта» вітає вас із цим святом. Щастя, добра, любові! Нехай усе хороше, зроблене з душею та натхненням, повертається до вас сторицею. До наших побажань приєднуються ті, чиє здоров’я ви бережете, як власне, — дошкільники з різних куточків України.

Хочемо, щоб для вас світило сонечко. Щоб ви були здорові й гарні, жили довго та щасливо! А ми даруємо вам свої усмішки!

Дмитро ДЕМ’ЯНОВ, 5 років
Віолетта БЕНЧЕРСЬКА, 5 років
Центр розвитку дитини «Пролісок», м. Дунаївці, Хмельницька обл.

 Я дякую медичним сестрам за те, що вони нас лікують, і мамі кажуть, як лікувати. А ще дякую за те, що медичні сестри нас зважують і міряють. Я от знаю, що вищий за Івана.

Дмитро ДЕМ’ЯНОВ, 5 років
ДНЗ № 624, м. Київ

Медсестрички в нас найкращі. Оглядають нам горлечка, вушка, спинки, пригощають вітамінами, смачним чаєм. Вітаю їх зі святом!

Владислав ШЕМЕТА, 5 років
ДНЗ №73, м. Вінниця
 

Я бажаю медсестричкам, щоб у них ручки не боліли, і голова, і ніжки. Щоб вони були здорові, веселі й добрі!

Злата БУДНІЧЕНКО, 3 роки
ДНЗ № 24
«Світлячок», смт. Коцюбинське, Київська обл. 

У мене є лялька Катруся. Коли вона хворіє, я її лікую. А у нашому садочку є медична сестра, вона лікує діток, коли вони хворіють. Вона хороша, і у неї скоро свято. Ми з Катрусею її вітаємо! Бажаємо багато здоров’я, щастя і бути слухняною!

Євангеліна СОЛОДОВНИК, 4,5 роки
ДНЗ № 23 
 «Дюймовочка», м. Запоріжжя

Бажаю багато щастя,
Менше складної роботи,
Відпочинку — хоч інколи!
І забути про турботи. 

Артем КУЗЬМЕНКО, 6 років
дошкільний навчальний заклад № 238, Дніпропетровськ

 

logo