Натренуй свій розум музикою!

24 травня 2016 77
Зустрічайте травневе число журналу «Музичний керівник», у якому ви дізнаєтеся, як розвинути мислення, пам’ять та увагу дитини за допомогою музики.

У Києві зараз триває курс лекцій для поціновувачів академічної музики. Цікаво те, яку назву організатори курсу для нього обрали — «Гантелі для вух». Несподівана, навіть дещо епатажна асоціація. Однак у цьому й весь фокус! Яскрава образність привернула увагу, сколихнула емоції. Нашому розуму складно пройти повз такі цікаві виклики.

За такими само законами працює і мнемотехніка — її потенціал застосовують у багатьох сферах, ба навіть на музичних заняттях у дитячих садках. Для цього слід пов’язати будь-які теми для опанування з уявними образами.

До прикладу, «акомпанемент» — дивне і складне для дошкільника слово. Але якщо назвати таким ім’ям симпатичного борсучка-іграшку і пояснити, що зветься він Акомпанементом, бо має на голівці чорні та білі смужечки, як і клавіші фортепіано, на якому акомпанують, — діти на все життя запам’ятають не лише це слово, а й що воно означає.

У такий спосіб можна вивчати назви музичних інструментів, музичних термінів, нотну грамоту, біографії композиторів абощо. Розширяться горизонти музичної обізнаності, розвиватиметься пам’ять дитини в цілому, її вміння проводити паралелі, шукати закономірності, а отже — дитина підготується до навчання у школі. За допомогою відповідних музичних ігор можна навіть працювати на виробленням вміння бути сконцентрованим і уважним.

Як це зробити — дізнавайтеся з публікацій фахового журналу.

А щоб у доступній алегоричній формі пояснити дітям усю важливість здобування знань, пропонуємо залучити їх до театралізованої розваги про Алісу, яка вчиться і зростає у прямому і переносному сенсі.

У травневому числі журналу «Музичний керівник», що побачить світ «на порозі літа», ми підготували для вас морську розвагу «Цар Музики в гостях у Посейдона» та добірку запальних літніх пісень. Спеціальний матеріал числа — «Щоб свято було святом: запитували — відповідаємо» покликаний поставити всі крапки над «і» у темі нещодавнього вебінару.

Отож озброюйтеся знаннями, аби завжди бути на високій ноті!Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах