Натренуй свій розум музикою!

24 травня 2016 77
Зустрічайте травневе число журналу «Музичний керівник», у якому ви дізнаєтеся, як розвинути мислення, пам’ять та увагу дитини за допомогою музики.

У Києві зараз триває курс лекцій для поціновувачів академічної музики. Цікаво те, яку назву організатори курсу для нього обрали — «Гантелі для вух». Несподівана, навіть дещо епатажна асоціація. Однак у цьому й весь фокус! Яскрава образність привернула увагу, сколихнула емоції. Нашому розуму складно пройти повз такі цікаві виклики.

За такими само законами працює і мнемотехніка — її потенціал застосовують у багатьох сферах, ба навіть на музичних заняттях у дитячих садках. Для цього слід пов’язати будь-які теми для опанування з уявними образами.

До прикладу, «акомпанемент» — дивне і складне для дошкільника слово. Але якщо назвати таким ім’ям симпатичного борсучка-іграшку і пояснити, що зветься він Акомпанементом, бо має на голівці чорні та білі смужечки, як і клавіші фортепіано, на якому акомпанують, — діти на все життя запам’ятають не лише це слово, а й що воно означає.

У такий спосіб можна вивчати назви музичних інструментів, музичних термінів, нотну грамоту, біографії композиторів абощо. Розширяться горизонти музичної обізнаності, розвиватиметься пам’ять дитини в цілому, її вміння проводити паралелі, шукати закономірності, а отже — дитина підготується до навчання у школі. За допомогою відповідних музичних ігор можна навіть працювати на виробленням вміння бути сконцентрованим і уважним.

Як це зробити — дізнавайтеся з публікацій фахового журналу.

А щоб у доступній алегоричній формі пояснити дітям усю важливість здобування знань, пропонуємо залучити їх до театралізованої розваги про Алісу, яка вчиться і зростає у прямому і переносному сенсі.

У травневому числі журналу «Музичний керівник», що побачить світ «на порозі літа», ми підготували для вас морську розвагу «Цар Музики в гостях у Посейдона» та добірку запальних літніх пісень. Спеціальний матеріал числа — «Щоб свято було святом: запитували — відповідаємо» покликаний поставити всі крапки над «і» у темі нещодавнього вебінару.

Отож озброюйтеся знаннями, аби завжди бути на високій ноті!Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І користуйтеся матеріалами порталу «Педрада»!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль