У школах відзначатимуть 150-річчя з дня народження митрополита Андрея Шептицького

2 листопада 2015 28
Навчальні заклади отримали методичні рекомендації щодо проведення тематичних заходів, присвячених відзначенню 150-річчя з дня народження митрополита Української Греко-Католицької церкви Андрея Шептицького

У навчальних закладах рекомендовано провести тематичні заходи, присвячені відзначенню 150-річчя з дня народження митрополита Української Греко-Католицької церкви Андрея Шептицького. Про це йдеться у листі МОН України «Щодо відзначення 150-річчя з дня народження митрополита Української Греко-Католицької церкви Андрея Шептицького» від 30.10.2015 № 1/9-521.

Вшанування пам’яті Андрея Шептицького в Україні відбувається на державному рівні відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про відзначення 150-річчя з дня народження митрополита Української греко-католицької церкви Андрея Шептицького» від 17.06.2014 року №1330-VІІ.

Звернення до постаті Андрея Шептицького у загальноосвітніх навчальних закладах є важливим інструментом у національно-патріотичному вихованні дітей і молоді, формуванні їх громадянської позиції та моральних цінностей.

Міністерство пропонує під час підготовки заходів скористатися методичними рекомендаціями, розробленими Українським інститутом національної пам’яті.

«Форми і методи проведення заходів можуть бути різноманітними, на вибір навчального закладу або вчителя, однак перевагу бажано надавати активним», — зазначено у рекомендаціях.

У листі заначено, що звітування та зворотного інформування ця робота не потребує. Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль