Визначено результати тестування з історії України

26 травня 2016
557
Середній бал: 5 із 5

На інформаційних сторінках учасників ЗНО опубліковано результати тестування з історії України, яке відбулося 13 травня.

Участь у тестуванні взяли понад 190 тисяч осіб, з яких 87% склали ЗНО.

Сертифікаційна робота з історії України складалася з 60 завдань. Максимальна кількість балів, яку можна було отримати за виконання усіх завдань, — 94.

Пороговий бал «склав/не склав» сертифікаційної роботи становить 25 балів.

Український центр оцінювання якості освіти повідомляє, що результати тестування уже оприлюднено на інформаційних сторінках учасників ЗНО.

Учасники, сертифікаційну роботу яких оцінено понад 25 балів, отримують рейтингову оцінку — за шкалою від 100 до 200 балів:

Визначено результати тестування з історії України

Оскільки результат ЗНО з історії України зараховується як оцінка за ДПА, то для її визначення використовують окрему таблицю переведення тестових балів у шкалу 1-12 балів:

Визначено результати тестування з історії України

Кожен учасник може ознайомитися зі своєю роботою. Для цього необхідно надіслати запит, заповнивши відповідну форму на сайті Українського центру оцінювання якості освіти, доступ до якої здійснюється за номером сертифіката ЗНО та РIN-кодом, та отримати електронну або паперову копію виконаного тесту.

У разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату учасник тестування має право подати апеляційну заяву. Для цього необхідно надіслати апеляційну заяву поштою на адресу Українського центру оцінювання якості освіти протягом 5 календарних днів з моменту оголошення результатів тестування.

logo