Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

З травня педпрацівникам підвищено зарплату

  • 1 червня 2016
  • 2897

З 1 травня 2016 року підвищили розміри посадових окладів та ставки заробітної плати працівникам бюджетних установ, зокрема галузі освіти.

Про це йдеться у наказі Міністерства освіти і науки України «Про внесення зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 26 вересня 2005 року № 557» від 12.05.2016 № 509, розробленому на виконання постанови Кабінету Міністрів України «Про підвищення оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України» від 06.04.2016 № 288 (далі — Постанова № 288).

Розміри посадових окладів працівників 1-4-го тарифних розрядів за ЄТС затверджено Урядом:

  • 1 тарифного розряду — 1516 гривень
  • 2 тарифного розряду — 1521 гривня
  • 3 тарифного розряду — 1532 гривні
  • 4 тарифного розряду — 1543 гривні

Розміри посадових окладів (тарифної ставки) працівників 5-25-го тарифних розрядів за ЄТС розраховуються на основі розміру посадового окладу працівника 1-го тарифного розряду, що з 1 травня 2016 року становить 1185 гривень.

Відповідно до нормативних актів підвищення посадових окладів (тарифних ставок, ставок заробітної плати) працівників навчальних закладів, установ освіти та наукових установ здійснюється у межах видатків на оплату праці, передбачених Законом України «Про Державний бюджет України на 2016 рік», а працівників 1-3 тарифних розрядів ЄТС розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників — у тому числі за рахунок виплат, пов’язаних з індексацією, надбавок, доплат, премій.

На сайті Профспілки працівників освіти і науки України зазначено, що підвищення посадових окладів та ставок заробітної плати працівникам, чиї посади віднесено до 4-24-х тарифних розрядів, здійснюється із збереженням розмірів доплат, надбавок чи премії, які виплачувалися їм з грудня минулого року за рахунок частини індексації відповідно до п.3 постанови Кабінету Міністрів України «Про упорядкування структури заробітної плати, особливості проведення індексації та внесення змін до деяких нормативно-правових актів» від 09.12.2015 № 1013.

Підвищення посадових окладів працівників, чиї посади відносяться 1-3-х тарифних розрядів, провадяться за рахунок зменшення розмірів таких надбавок, доплат, премій, пов’язаних з цією індексацією. У випадках, коли суми цих виплат менші, ніж розмір підвищення посадових окладів, працівникам установлюються посадові оклади в затверджених постановою розмірах, а зазначені виплати не провадяться.

Працівникам, прийнятим на роботу після 01.12.2015 посадові оклади та ставки заробітної плати встановлюються з 1 травня у розмірах, визначених Постановою № 288.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк