Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Літня школа для дорослих — 2016: підбиваємо підсумки всеукраїнського семінару для освітян-дошкільників

  • 22 червня 2016
  • 345

Із 13 по 17 червня у місті Запоріжжі відбувся всеукраїнський проблемний науково-практичний семінар «Світ дитинства: збереження дитячої субкультури та якість освіти», що об’єднав педагогів з 13 областей України.

На семінарі виступили Віктор Захарчук, заступник директора Департаменту освіти і науки Запорізької облдержадміністрації; Тетяна Гура, проректор з наукової роботи та міжнародної діяльності КЗ «ЗОІППО» ЗОР; Тамара Панасюк, начальник відділу дошкільної освіти Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України; Олена Низковська, начальник відділу дошкільного розвитку Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» МОН України; Ніна Омельяненко, голова правління Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти», та інші науковці і освітяни України.

Літня школа для дорослих — 2016: підбиваємо підсумки всеукраїнського семінару для освітян-дошкільників

Учасники заходу обговорили такі актуальні питання дошкільної освіти, як:

  • нормативно-правове забезпечення діяльності дошкільної ланки освіти;
  • дитяча субкультура: методологічні засади та практичні підходи щодо її збереження;
  • «Steam-освіта»: наукові засади та шляхи реалізації;
  • фізкультурно-оздоровча робота з дошкільниками;
  • розвиток лінгвориторичних умінь дитини;
  • художньо-творчий розвиток дитини;
  • соціоігровий підхід у соціально-емоційному розвитку дошкільника тощо.

Під час Літньої школи для дорослих проведено низку майстер-класів (з техніки батіка «Танок барв на тканині» та пластичного живопису «Пластичний малюнок», з педагогічної технології «Палички Кюїзенера», «Конкурс «Оратор», «Соціоігри для розвитку навичок спілкування і співпраці у дошкільників», «Методична вертушка в Школі розумного руху» тощо) та тренінгів («Педагог як суб’єкт комунікативної діяльності», «Метод інтервізії як форма кооперативного навчання дорослих» тощо).

Надія Погребняк, вихователь ДНЗ № 10 міста Енергодара, презентувала практичні здобутки щодо зміцнення і збереження здоров’я дітей дошкільного віку засобами арт-терапії та інших оздоровчих технологій в умовах сенсорно-оздоровчого простору.

Учасники семінару відвідали Центри розвитку дитини «Веселка», «Надія», «Лазурний» та дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) комбінованого типу № 293 «Багряні вітрила». Також взяли участь у Дні здоров’я та культурній програмі «Панська хата».

До всеукраїнського заходу традиційно долучився і напрям «MCFR: Освіта» Цифрового видавництва MCFR. Так, для учасників Літньої школи для дорослих майстер-клас на тему «Онлайн-сервіси для працівників дошкільних навчальних закладів» провела Катерина Алєксєєнко, головний редактор електронних продуктів напряму «MCFR: Освіта».

В останній день семінару відбувся круглий стіл «Дитяча субкультура: перспективи розвитку». Керівники запорізьких центрів розвитку дитини презентували систему роботи з актуальних напрямів, а педагоги з різних областей України мали змогу обмінятися досвідом роботи і висловити свої побажання щодо організації Літньої школи для дорослих — 2017.

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
57 секунд зараз = доступ до документів постійно!

Зареєструйтеся —
і скачуйте все! 
 
Зразки та форми документів закладу освіти, інфографіку, рекомендації експертів...

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся

До 28 лютого необхідно подати звіт про діяльність ЗДО.

Цього року звіт складають за новою формою.

Скачати нову форму звіту про діяльність ЗДО 
Експерт MCFR Освіта
Сергій Плахотнюк