«Застосування ІКТ в українській освіті мізерне», — Лілія Гриневич

30 червня 2016 172
На сучасному етапі застосування інформаційних технологій в українській освіті є мізерним, через що Україна програє і в методиках викладання, і в осучасненні змісту, і в підготовці вчителів, і в навчанні дорослих упродовж життя. На цьому наголосила міністр освіти і науки Лілія Гриневич під час свого виступу на Lviv IT Jazz Conference, що проходила з 26 по 27 червня у Львові.

На думку Міністра, нині вся українська освіта — від молодшої школи до вищих навчальних закладів — потерпає від нестачі мультимедійного та ІТ компонентів у навчанні.

«Я цілком відповідально стверджую, що сьогодні застосування інформаційних технологій в українській освіті мізерне. Через це ми програємо і в методиках викладання, і в осучасненні змісту, і в підготовці вчителів, і в навчанні дорослих упродовж життя. А це означає, що ми програємо у створенні реальної інноваційної економіки. <...> З боку Міністерства освіти і науки гарантую зацікавленість і відкритість до співпраці з ІТ-компаніями. Сьогодні, спілкуючись із львівським ІТ-кластером, я розраховую, що ми разом зможемо домовитися хоча б про декілька конкретних точкових проектів, які зможуть вплинути на якість освіти в Україні», — зазначила Лілія Гриневич.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу

  Розсилка  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах