Дитяче свято. Яким воно має бути?

18 березня 2016
620
Середній бал: 5 із 5

Тематичний напрям «МЦФЕР: Освіта» запрошує передплатників 21 квітня 2016 року о 13:00 взяти участь у вебінарі «Дитяче свято. Яким воно має бути?»

Тематичний напрям «МЦФЕР: Освіта» запрошує передплатників 21 квітня 2016 року о 13:00 взяти участь у вебінарі «Дитяче свято. Яким воно має бути?».

Лектор: Марина КУЧЕРЕНКО — радник з питань культури та освіти голови Всеукраїнського громадсько-політичного об’єднання МАЙДАН, кінознавець, сценарист, експерт із психологічних тренінгів та діагностики.

У програмі вебінару:

  • створення сценарію свята — сюжет, герої, сюрпризні моменти;
  • підготовка — як не «загубити» свято;
  • прийоми створення святкового настрою;
  • свято в ДНЗ як засіб подолання впливу стресогенних чинників 

Взяти участь у вебінарі зможуть лише передплатники видань МЦФЕР: Освіта.

Для цього знадобиться код доступу, розміщений у журналах «Музичний керівник» № 3/2016, «Вихователь-методист дошкільного закладу» № 3/2016, «Методична скарбничка вихователя» № 4/2016, «Заступник директора школи» № 4/2016, «Практичний психолог: дитячий садок» № 4/2016.

Для участі у вебінарі 21 квітня ЗА 30 хв. ДО ПОЧАТКУ перейдіть на сторінку вебінару та у відповідних полях введіть свої ПІБ, електронну адресу, номер телефону та код доступу до вебінару. Натисніть кнопку «Приєднатися». 

Якщо ви бажаєте напередодні вебінару отримати нагадування з посиланням на вебінар на електронну пошту або заздалегідь поставити запитання лекторам, пройдіть легку реєстрацію.

Усього у першому кварталі 2016 року для передплатників було проведено три безоплатних  вебінари: «Педагогіка розуміння як інструмент особистісного зростання», «Атестація педагогічних працівників у запитаннях і відповідях», «Примірне двотижневе меню: нюанси складання».

Важливо!

Для перегляду вебінару на вашому комп'ютері має бути встановлено Adobe Flash Player — універсальний безоплатний додаток, що дає змогу переглядати сторінки з динамічними елементами, аудіо- чи відеофрагментами. Ви можете завантажити такий додаток.

Також аби уникнути проблем під час перегляду вебінару, можна пройти простий тест обладнання, що дасть змогу перевірити можливість використовувати функції порталу на комп'ютері.

ПРОЙТИ ТЕСТ

logo