Телефонуйте 0 800 212 012, якщо бажаєте передплатити. Усі дзвінки безплатні

Активуйте подарунковий доступ >

Педрада

Відбувся перший Літній форум молодих учених України

  • 30 червня 2016
  • 66

Днями в Одесі відбувся перший Літній форум рад молодих вчених (Summer Young Scientists Forum), у якому близько 100 молодих вчених — лідерів наукового співтовариства з різних регіонів України — розглянули проблеми академічної мобільності, складності оформлення стажування за кордоном, нових вимог до отримання вчених ступенів і звань.

Захід пройшов за підтримки Міністерства освіти і науки України, Південного наукового центру НАН і МОН України, Ради ректорів Одеського регіону, департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, Одеського обкому профспілки працівників освіти і науки, коворкінгового простору Impact HUB Odessa.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич у своєму листі до учасників Форуму зазначила, що розвиток України як успішної інноваційної європейської держави залежить від поступу науки, активності учених і консолідації освіти, науки із сектором реальної економіки. Надзвичайно важливим завданням є розвиток міжсекторальної співпраці та академічного партнерства, обмін досвідом, суспільний діалог стейкхолдерів у контексті викликів, що формуються перед молодими вченими. Саме тому Літній форум молодих учених є знаковою подією в Україні.

Своєю чергою представники Ради молодих учених при МОН України на чолі з головою Ради Юрієм Кращенком представили досягнення щодо захисту прав молодих учених, розповіли про особливості імплементації Закону України «Про наукову й науково-технічну діяльність», запровадження першого в Україні конкурсу наукових проектів для молодих учених та запросили наукову молодь долучатися до роботи в радах молодих учених, зокрема тих, що функціонують при МОН.

Посилений інтерес учасників Форуму викликала секція «Мобільність науковців: стажування за кордоном, міжнародні конференції». Запрошені колеги з фонду DAAD, ДФФД, учасники програм Фонду Гумбольдта, спеціалісти з НКП ERASMUS, ERASMUS +, HORIZON 2020 поділилися досвідом і рекомендаціями щодо участі в найбільш релевантних програмах для молодих учених.

Голови та представники рад молодих учених презентували досвід діяльності своїх організацій, успішні напрями роботи, проекти, над якими наразі працюють, окресливши можливі шляхи розвитку рад молодих вчених різних рівнів.

Першоджерело: офіційний сайт Міністерства освіти та науки України

Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь
Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Ми в соцмережах
Упс! Файл доступний лише для зареєстрованих користувачів!

57 секунд на реєстрацію
І Ви отримаєте доступ до:
форм та зразків
фахових статей
найсвіжіших новин галузі
нормативних документів

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І скачаю потрібні файли!
Зареєструюся
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Читати далі

Саме час оформити наказ про організацію та ведення цивільного захисту.

Також варто знати, коли проводяться основні заходи з цивільного захисту в закладах освіти.

План заходів з цивільного захисту в освіті 2019 
Головний редактор
Сергій Плахотнюк