Смартфони проти реального світу: сучасні діти легко опановують техніку, але не мають життєвих навичок

2 липня 2016
120
Середній бал: 5 із 5

Відомо, що маленькі діти дуже швидко опановують навички роботи на сучасних пристроях на кшталт комп’ютерів або смартфонів. Утім нещодавні дослідження голландської компанії AVG Technologies, проведені в десяти країнах світу, свідчать: уміння багатьох дітей цим і обмежуються

Виявилося, що 58% хлопчиків і дівчаток віком 3-5 років вправно виконують операції на смартфоні, упевнено водять мишкою комп’ютера, успішно грають у відеоігри і навіть можуть зателефонувати з мобільного — проте пасують, коли йдеться про щоденні справи, як-от зав’язати шнурки або зробити собі найпростіший сніданок. Це вміють лише 6% дітей. Також значно менше дітей можуть плавати або їздити на велосипеді, ніж відкривати браузер.

При цьому цікаво, що діти дошкільного віку, чиї мами старші 35 років, зазвичай мають більше життєвих навичок, ніж діти молодших батьків.

Компанія AVG регулярно проводить серії досліджень під назвою «Цифрові щоденники AVG», аби дізнатися, як інтернет впливає на розвиток дітей. Дослідження починають із дітьми віком 0-2 роки і продовжують протягом того, як ці діти зростають.

За матеріалами сайту Daily Mail Online

logo