Гра — школа життя

9 червня 2016 71
Гра, без перебільшення, є школою життя для дітей, необхідною передусім для їхньої соціалізації. Тож саме ігровій темі присвячено журнал «Методична скарбничка вихователя» № 6/2016.

Через елементарні ігри з предметами з перших місяців життя діти пізнають їх призначення та способи використання. Пізніше через ігрові дії, що поступово ускладнюються, дошкільники засвоюють різні соціальні ролі, починають розуміти зміст соціальних взаємин. Про те, які змістові напрями дають змогу якнайширше опрацювати тему з дітьми, та які форми роботи доцільно організовувати в межах кожного з них — у вступній статті.  

Для проживання теми з дошкільниками розроблено такі матеріали, як-от: змістове наповнення теми у формі інтелектуальної карти; плани-конспекти інтегрованих занять, програмовий зміст та очікувані результати проживання теми, а також дидактичні матеріали на картках картотеки.

Про особливості організації гри, зокрема її структуру, а також роль ігромайстра в цьому процесі — також на сторінках червневого числа журналу.

Одними з найулюбленіших іграшок дошкільників є різні види ляльок. Тож саме лялька як об’єкт щоденного користування дітей, що необхідний для їхнього росту й розвитку, став знаковим предметом цього числа. У статті описано різновиди ляльок і запропоновано ідеї щодо того, як ознайомлювати з ними дошкільників, а на картках картотеки подано відповідні дидактичні матеріали.

На кольорових сторінках до вашої уваги:

  • асоціативна карта «Гра» та зображення й завдання для аудиту;
  • майстер-класи «Іграшковий світ власноруч» та «Створюємо обрядову ляльку — Північну Берегиню»;
  • коректурна таблиця «Лялька».

Докладніше про це, а також завдання для аудиту, пам’ятка для педагогів «Оптимізуємо рухову активність дітей: ігри малої та середньої рухливості» та опис рухливих ігор на картках картотеки — у червневому числі журналу «Методична скарбничка вихователя».Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Складаємо наказ: 5 хвилин і готово» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах