Підвищуймо екологічну грамотність школярів

28 жовтня 2015
33
Середній бал: 5 із 5

Презентовано нову громадську ініціативу — «Уроки з охорони довкілля», присвячену розвитку екологічної освіти та просвітництва серед школярів

У Торгово-промисловій палаті України відбулася презентація нової громадської ініціативи — «Уроки з охорони довкілля», присвяченій розвитку екологічної освіти та просвітництва серед школярів.

Головна мета проекту «Уроки з охорони довкілля» — мотивувати підростаюче покоління до розумного та дбайливого ставлення до довкілля, берегти ресурси та застосовувати модель екологічно-дружнього споживання. У ньому зібрані сучасні знання з екології, ботаніки та зоології.

Проект складається з посібника, плану занять з дітьми в гуртках та методичних рекомендацій вчителям, для цікавої та доступної форми подачі навчального матеріалу.

Посібник має відповідний гриф Міністерства освіти і науки України та, за словами розробників, включає в себе кращий вітчизняний та зарубіжний досвід з раціонального споживання природних ресурсів та збереження біосфери.

Подання інформації у проекті відбувається в інтерактивній і, переважно, ігровій формі, та передбачає практичну участь школярів у вирішенні тих чи інших екологічних проблем на регіональному рівні.

За словами заступника начальника відділу департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Світлани Фіцайло, проект увібрав в себе усі найкращі напрацювання  попередніх ініціатив та спонукає до реальних дій, змінює ставлення дітей та їх батьків до природи, а також сприяє зміцненню родинних зв’язків.

Проект впроваджується за ініціативою та фінансовою підтримкою громадського об’єднання «Зелений центр «Метінвест» у партнерстві з Всеукраїнською громадською організацію «Жива планета».

logo