Підвищуймо екологічну грамотність школярів

28 жовтня 2015 20
Презентовано нову громадську ініціативу — «Уроки з охорони довкілля», присвячену розвитку екологічної освіти та просвітництва серед школярів

У Торгово-промисловій палаті України відбулася презентація нової громадської ініціативи — «Уроки з охорони довкілля», присвяченій розвитку екологічної освіти та просвітництва серед школярів.

Головна мета проекту «Уроки з охорони довкілля» — мотивувати підростаюче покоління до розумного та дбайливого ставлення до довкілля, берегти ресурси та застосовувати модель екологічно-дружнього споживання. У ньому зібрані сучасні знання з екології, ботаніки та зоології.

Проект складається з посібника, плану занять з дітьми в гуртках та методичних рекомендацій вчителям, для цікавої та доступної форми подачі навчального матеріалу.

Посібник має відповідний гриф Міністерства освіти і науки України та, за словами розробників, включає в себе кращий вітчизняний та зарубіжний досвід з раціонального споживання природних ресурсів та збереження біосфери.

Подання інформації у проекті відбувається в інтерактивній і, переважно, ігровій формі, та передбачає практичну участь школярів у вирішенні тих чи інших екологічних проблем на регіональному рівні.

За словами заступника начальника відділу департаменту загальної середньої та дошкільної освіти МОН України Світлани Фіцайло, проект увібрав в себе усі найкращі напрацювання  попередніх ініціатив та спонукає до реальних дій, змінює ставлення дітей та їх батьків до природи, а також сприяє зміцненню родинних зв’язків.

Проект впроваджується за ініціативою та фінансовою підтримкою громадського об’єднання «Зелений центр «Метінвест» у партнерстві з Всеукраїнською громадською організацію «Жива планета».Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль