Таке різне літо

26 липня 2016 808
Дітям подобаються, звісно, всі пори року, утім літо посідає з-поміж них особливе місце. Адже літо — таке різне. Отож журнал «Методична скарбничка вихователя» № 7/2016 присвячено темі «Таке різне літо»

Літній день для дошкільників буде значно цікавішим, якщо наповнити його особливими пригодами та різноманітними справами. Які змістові напрями й форми роботи сприятимуть ознайомленню дошкільників із таким різним літом, — у вступній статті.

Для проживання теми з дошкільниками у пригоді педагогам стануть такі матеріали, як-от: змістове наповнення теми у формі інтелектуальної карти, плани-конспекти інтегрованих занять, програмовий зміст та очікувані результати проживання теми, а також дидактичні матеріали на картках картотеки.

Чимало педагогів вважають, що влітку дошкільникам слід відпочивати від занять. Тоді як інші — за те, щоб організовувати для дітей ігри з мильними бульбашками, конструкційні ігри, «Танграм» тощо. Пропонуємо поєднати засвоєння знань і відпочинок у форматі математичних ігор. Про можливості застосування математичних ігор в освітньому процесі в літній період — у цьому числі журналу. А на картках картотеки подано описи деяких ігор.

На кольорових сторінках цього числа:

 • асоціативна карта «Літо» та зображення й завдання для аудиту
 • майстер-класи «Літній калейдоскоп» та «Уплітаємо літні квіти у віночок»
 • коректурна таблиця «Паличка».

Знаковим предметом літнього числа є паличка. Напевне, саме завдяки своїй універсальності і широким можливостям використання в різних ситуаціях паличка, хоча й не є власне дитячою іграшкою, залишається одним із найважливіших предметів дитинства. Про те, як ознайомити дошкільників з різними функціями звичайної палички, — на сторінках цього числа журналу.

Докладніше про все, а також конспект заняття з англійської мови «The world of flowers», пам’ятка для батьків «Ігри з дітьми на відпочинку» та описи народних і рухливих ігор — у липневому числі журналу «Методична скарбничка вихователя».Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах