Перемоги українських учнів на Міжнародній біологічній олімпіаді

27 липня 2016
152
Середній бал: 5 із 5

У 27-й Міжнародній біологічній олімпіаді, що відбувалася 17-24 липня в м. Ханой (В’єтнам), взяли участь 253 учасники з 65-ти країн світу. Олімпіаду провів Ханойський національний університет освіти за підтримки Міністерства освіти й виховання В’єтнаму.

До участі в олімпіаді від кожної країни допускають лише чотирьох учнів — переможців національних олімпіад з біології. Кожен учасник має виконати теоретичне й практичне (експериментальне) завдання.

У складі української команди медалі здобули:

  • срібну — Тетяна Гусак (Київський природничо-науковий ліцей № 145)
  • бронзову — Сокольський Тимофій (Гімназія № 178 м. Києва).

Також відзнаки журі олімпіади отримали:

  • Приймак Юрій (Бучанська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 5 з поглибленим вивченням іноземних мов, Київська обл.)
  • Пещикова Катерина (Харківська гімназія № 47).

Науковий керівник команди — Скрипник Наталія В’ячеславівна, кандидат біологічних наук, заступник директора ННЦ «Інститут біології» Київського національного університету ім. Тараса Шевченка.

Міжнародна біологічна олімпіада вперше відбулася 1990 року в м. Оломоуц (Чехословаччина) за участі конкурсантів з Бельгії, Болгарії, Німецької Демократичної Республіки, Польщі, СРСР та Чехословаччини. 1996 року олімпіаду провели в Україні, на базі МДЦ «Артек» (м. Гурзуф, Крим).

Наступного року олімпіада відбудеться у Великій Британії.

logo