Гурткова робота

28 липня 2016 559
У серпневому числі журналу «Медична сестра дошкільного закладу» пропонуємо розглянути спосіб налагодження плідної співпраці між медичними сестрами та вихователями під час організації гурткових занять.

Також продовжуємо розміщувати публікації про основні групи продуктів харчування в дитячому раціоні. Цього разу розповідаємо про корисні властивості різних видів горіхів і про те, в яких дозах та які саме з них ліпше вживати дітям.

Важливою також є тема випадіння волосся в дітей дошкільного віку. Це явище може бути пов’язане з таким захворюванням, як алопеція, що здебільшого є тимчасовим, а волосся знову відростає. Та іноді випадіння волосся може сигналізувати про захворювання шкіри або внутрішніх органів у дитини. Тож на сторінках цього номера журналу розглянуто симптоми й клінічні форми алопеції. А також надано рекомендації батькам щодо того, як правильно доглядати за волоссям дитини, аби запобігти виникненню алопеції; та як поводитися з дитиною, яка облисіла.

У відповідних публікаціях ви дізнаєтеся про те, які матраци для дітей слід добирати в дошкільному закладі й удома, та як за ними правильно доглядати.

Читайте журнал «Медична сестра дошкільного закладу»!Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Складаємо наказ: 5 хвилин і готово» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Організація харчування дітей у дошкільних навчальних закладах»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах