В Україні досліджуватимуть стан безпеки дорожнього руху

2 серпня 2016 122
МОЗ України у межах Десятиліття дій безпеки дорожнього руху 2011-2020, проголошеного ООН, долучилося до проекту щодо збору даних про стан безпеки дорожнього руху. Під час дослідження виявлятимуть недоліки, пов’язані з реалізацією безпеки на дорогах України, та сприятимуть виконанню заходів, визначених Глобальним планом здійснення Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху на 2011-2020 роки.

За результатами оброблення й аналізу даних очікують якомога об’єктивніше оцінити стан безпеки дорожнього руху на національному та глобальному рівнях, щоб розробити перелік першочергових завдань.

Національним координатором проекту є Український медичний центр безпеки дорожнього руху та інформаційних технологій МОЗ України. З-поміж респондентів — Міністерство освіти та науки України.

Прикметно, що в світі дорожньо-транспортні пригоди є найпоширенішими причинами смерті у віці 15–24 років та другими за поширеністю у віці 5–14 років. Загалом щороку внаслідок ДПТ гинуть близько 1,3 млн людей, ще 20-50 млн отримують травми. 90% смертельних випадків стаються в країнах, що розвиваються. Втрати від ДТП мають і економічний вимір: понад 4 мрлд доларів США на рік.

Частково причиною високої смертності внаслідок ДТП визнають стрімку автомобілізацію поряд із недостатніми стратегіями безпеки дорожнього руху.

В Україні досліджуватимуть стан безпеки дорожнього руху

В основу реалізації Глобального плану здійснення Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху на 2011-2020 роки покладено тезу про очевидну неможливість людини уникнути травмування. Тому в межах Десятиліття очікують реалізувати підхід, за якого основна доля відповідальності за безпеку дорожнього руху буде перенесена з його безпосередніх учасників (водіїв та пішоходів) на проектувальників дорожньо-транспортних систем.

Задля популяризації заходів Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху на 2011-2020 роки та привернення до них уваги використовують Знак безпеки дорожнього руху.Ваша персональна добірка.

  Підписка на новини

  Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

  Освітні заходи

  Освітні заходи

  Перевірте свої знання та здобудьте нові

  Взяти участь

  Інтернет-магазин

  Самое выгодное предложение

  Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

  Живе спілкування з редакцією

  Книжкова полиця

  «Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

  для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

  Читати книгу  © Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

  Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу

  
  • Ми в соцмережах