Мала академія наук навчатиме вчителів нових технологій навчання

27 жовтня 2015 16
На базі лабораторного центру «МАНЛаб» Національного центру «Мала академія наук України» буде створено осередок підготовки педагогів із вивчення можливостей сучасного навчального обладнання

Педагоги природничих дисциплін вивчатимуть напрацювання Національного центру «Мала академія наук України» (далі — МАН). Про це повідомив Міністр освіти і науки України Сергій Квіт під час брифінгу 23 жовтня 2015 року.

За словами С. Квіта, для цього буде створено осередок підготовки педагогів із вивчення можливостей сучасного навчального обладнання на базі лабораторного центру «МАНЛаб» (далі — МЛК) МАН.

МЛК створювався для забезпечення навчально-дослідницької діяльності учнів МАН. Його оснащено навчальним та науковим обладнанням, що відповідає сучасним світовим стандартам педагогічних технологій.

Зокрема, серед приладів є цифрові вимірювальні комплекси провідних виробників світу, завдяки яким стала можливою розробка нових технологій навчання з дослідницькими елементами в усіх дисциплінах природничого циклу.

За останні три роки у МЛК створено цикли практичних, лабораторних і навчально-дослідницьких робіт, які можуть бути реалізовані з використанням цих новітніх засобів.

МОН України прийняло рішення про те, що досвід працівників МАН з використання новітнього обладнання має бути поширеним на весь педагогічний загал (наказ МОН України «Про затвердження методичних рекомендацій щодо забезпечення кабінетів фізики загальноосвітніх навчальних закладів засобами навчання та обладнанням» від  15.10.2015 № 1088).Підписка на новини

Підпишіться на розсилку, аби не пропустити жодної важливої та цікавої новини. Це БЕЗПЛАТНО. Ми триматимемо вас у курсі всіх освітніх подій

Освітні заходи

Освітні заходи

Перевірте свої знання та здобудьте нові

Взяти участь

Інтернет-магазин

Самое выгодное предложение

Скористайтеся найбільш вигідними пропозиціями щодо передплати і станьте нашим читачем просто зараз

Живе спілкування з редакцією

Книжкова полиця

«Педагогічна рада в дошкільному навчальному закладі» від журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Електронна книга «Одна голова добре, а педрада — ліпше»

для передплатників е-журналу «Практика управління дошкільним закладом»

Читати книгу© Цифрове видавництво MCFR, 2017. Усі права захищено

Повне або часткове копіювання будь-яких матеріалів порталу, цитування, публікація їх анотованих оглядів допускаються лише з письмового дозволу редакції порталу


  • Ми в соцмережах
×
Будьте в центрі освітянських подій!

Нічого зайвого. Лише те, що потрібно в роботі!

Новини, статті та інші ресурси порталу доступні зареєстрованим користувачам. Будь ласка, авторизуйтеся або зареєструйтеся.

У мене є пароль
нагадати
Пароль надіслано на пошту
Ввести
Я тут вперше
І отримати доступ на сайт Знадобиться лише хвилина!
Введіть ел. пошту або логін
Неправильний логін або пароль
Неправильний пароль
Введіть пароль