Учителі фізкультури опановуватимуть методику навчання футболу

15 серпня 2016
643
Середній бал: 5 із 5

Інститути післядипломної педагогічної освіти мають передбачати у своїх планах курсову підготовку вчителів фізичної культури з методики навчання футболу. З таким проханням до ректорів (директорів) обласних інститутів післядипломної педагогічної освіти та Київського університету імені Б. Грінченка звернувся у листі від 11.08.2016 № 2.1/10-1911 Інститут модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

Адже проведення курсової підготовки вчителів фізичної культури з методики навчання футболу в школі передбачено Договором про взаємодію Міністерства освіти і науки України та Федерації футболу України з розвитку шкільного футболу в загальноосвітніх навчальних закладах в 2013-2016 роках.

Інститут модернізації змісту освіти просить керівництво ІППО посприяти проведенню у 2016 році курсів, залучаючи регіональні федерації футболу, а також передбачити відповідне навчання у планах на 2017 рік.

Курсову підготовку вчителів фізичної культури з методики навчання футболу оплачує Федерація футболу України через регіональні федерації футболу.

Орієнтовна навчальна програма курсів підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури з методики викладання футболу схвалена науково-методичною комісією з післядипломної педагогічної освіти Науково-методичної Ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України (лист Інституту інноваційних технологій і змісту освіти від 07.05.2014 № 14.1/12-Г-669).

logo